İstanbul Soğuk Çiçek Taşımacılığı | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

İstanbul Soğuk Çiçek Taşımacılığı


FRİGO TAŞIMA

İstanbul Soğuk Çiçek Taşımacılığı

İstanbul Soğuk Çiçek Taşımacılığı

İstanbul Soğuk Çiçek Taşımacılığı;frigolfirik yani soğutuculu araçlar  ile  +8 ile 118 derece arasında ısı özelliği korunarak çiçek ve gül türü bitkilerin nakliye edilmesine soğuk çiçek taşımacılığı denir .

İstanbul Soğuk Çiçek Taşımacılığı Teknoloji son hızla insanların her bir alanında önemli bir yer tutmaktadır. Teknoloji iğneden ipliğe kadar deyiminin en tipik örneğini teşkil etmektedir. Sıradan bir çalışma ile teknolojik ürünleri sisteme dahil ederek yapılan çalışmalar arasında dağlar kadar fark oluşmaya başlanmıştır. Öyle bir teknolojik alet icat ediliyor ki on kişinin 10 saatte yapacağı işi 1 makine ile 1 saatte yapabilmektedir. Örneğin bir insan yürüyerek bir günde yani 24 saatte 70 km yol gidebilirken, bir otomobil ile bu mesafeyi yarım saate düşürebilmektedir. Hatta uçak ile 1000 km ‘lik bir mesafeyi 1 saatte yapılabilmektedir. Bu örnek basit ve klasik bir örnek ama bu ve benzeri yüz binlerce örnek var.

Yukarıda verilen örneklerden yola çıkarak hayatın her yerinde olan teknoloji taşımacılık yani nakliye alanında da teknolojik sistemler araçlarımıza monte edilerek taşımacılık alanında zamana uygun kolaylaştırıcı ve hızlı nakliye çalışmalarında firmamız da diğer firmalar gibi önemli bir yere gelmiştir. Asansörlü araç yani liftli araç ile insanların yük taşımacılığı yaparken hem insan gücünden tasarruf hem de zaman tasarrufu ile firmaların en çok tercih ettiği bir nakliye çalışmasıdır. Araçların arka kapaklarında bulunan lift yani asansör kendi ağırlığı yaklaşık 500 kg civarındadır. Üç sistemden oluşur. Birincisi aşağı indirme, yukarıya, kaldırma ve katlama yani kapak halini alması. Hal böyle olunca bu asansör ile 2 ton ağırlığına kadar olan ürünler yükleme ve boşaltmalarda o kadar kolaylık sağlanmaktadır ki en çok tercih edilen sistem olmuştur.

İstanbul Soğuk Çiçek Taşımacılığı iş gücü ve zaman açısından kolaylaştırıcı ama bir o kadar da ucuz bir yöntemdir. Bizler de yani Daysal Frigo Soğuk Gıda Taşımacılığı olarak liftli yani asansörlü araç kiralama yöntemi ile asansörlü kamyon, asansörlü kamyonet, asansörlü panelvan kiralama için müşterilerimize günlük frigolu, ,       aylık asansörlü araç kiralama ve yıllık asansörlü araç kiralama uygulamalarımız vardır.

 

soğuk çiçek taşımacılığı

soğuk çiçek taşımacılığı

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız