ASANSÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA 05426047184-02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Asansörlü Araç Kiralama


asansörlü araç kiralama

ASANSÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

          Asansörlü araç kiralama; ticari kamyon , kamyonet ve tır gibi araçların arka kapaklarında asansör bulunmaktadır. Yük taşımacılığı için zaman ve  insan gücü tasarrufu açısından son derecede  önemlidir. Bu asansörlü araçların günlük , aylık veya yıllık olarak kiralama işine asansörlü araç kiralama denmektedir.
                 Serin , soğuk ve donuk ürünleriniz , +18 dereceli , + 4 dereceli , -4 dereceli , -18 ve -24 dereceli olan gıda , ilaç , çiçek , balık , çikolata , tatlı ve pasta gibi sıcaklığı ve soğukluğu korunması gereken ürünlerin taşınması işinizi hızlı ve güvenle taşımaktayız .İstanbul Küçükçekmece merkezli firmamız özellikle İstanbul şehir içi ve Marmara bölgesi başta olmak yurt içi frigolu nakliye , frigofirik lojistik , donuk taşımacılık ile karşınızdayız .Asansörlü araç kiralama günümüz dünyasında nakliye ve lojistik ağı içerisinde önemli bir yere sahiptir. İnsanoğlu doğanın ve kendi imkanlarıyla oluşturdukları ürünlerin sağlıklı bir şekilde kullanıma sunuluncaya kadar , üretim yerinden tüketim yerine ulaşması için frigofirik yani ısının istenilen düzeyde korunması amaçlanmış . Her ürünün kendine ait ısıya veya soğuğa duyarlı özellikleri vardır. Bu özelliklerin korunabilmesi için günümüz teknolojisi devreye sokulmuştur. Ürünlerin ısıya ihtiyacı var ise ısıtıcılı özellikleri olan teknoloji kullanılmış , yok eğer ürün soğuğa ihtiyacı var ise soğutuculu teknoloji kullanılarak ürünlerin ulaştırılmasında ASANSÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA ortaya çıkmıştır. Donuk taşımacılık için -18 , soğuk taşımacılık için +4 , serin taşımacılık için +18 dereceli araçlar kullanılmaktadır. Örnek olarak çikolata +15 ila 25 derece olarak taşınmaktadır. Süt ürünleri peynir ve yoğurt gibi ürünler ise +4 derece olarak frigo kamyon ve frigo kamyonetlerle taşınmaktadır. Daha önceden dondurulmuş ve -18 derece görmüş ürünlerinde yine -18 derecede taşınması gerekmektedir.
Soğutuculu yani frigo araç için en önemli 2 özellik gerekmektedir. ASANSÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA da Birincisi araçta bulunan kasanın fiber olması , diğer taraftan da istenilen sıcaklığı verebilecek soğutucu veya ısıtıcı özellik olan kliması olması gerekmektedir. Frigorifik taşımacılık için en önemli iki özellik mevcut ısıyı korumak , taşınma esnasında ısı kaybını telafi edebilecek klima olması yanında hızlı bir ASANSÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA ağına sahip olmak gerekmektedir. Firmamız liftli taşıma, frigo taşıma , araçlarımızda bulunan asansörlü özelliği ile hazır paletli ürünlerin taşınması kaçınılmaz olmuştur.
Soğutuculu yani frigo araç için en önemli 2 özellik gerekmektedir. Birincisi araçta bulunan kasanın fiber olması , diğer taraftan da istenilen sıcaklığı verebilecek soğutucu veya ısıtıcı özellik olan kliması olması gerekmektedir. Frigorifik taşımacılık için en önemli iki özellik mevcut ısıyı korumak , taşınma esnasında ısı kaybını telafi edebilecek klima olması yanında hızlı bir soğuk zincir taşımacılığı ağına sahip olmak gerekmektedir. Firmamız liftli taşıma, frigo taşıma , araçlarımızda bulunan asansörlü özelliği ile hazır paletli ürünlerin taşınması kaçınılmaz olmuştur.

Uygun fiyatlarımız , uzman kadromuz  ve  hızlı çözüm ortağınız  DAYSAL FRİGO . FRİGOLU NAKLİYE   bir  tık ötenizde . FRİGO

İstanbul şehir içi frigolu nakliye de lider , 0542 6047184

Asansörlü Araç Kiralama

Asansörlü Araç Kiralama