Çiçek Taşımacılığı - Gül Taşımacılığı | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Çiçek Taşımacılığı – Gül Taşımacılığı


FRİGO TAŞIMA

Çiçek Taşımacılığı – Gül Taşımacılığı

Çiçek Taşımacılığı – Gül Taşımacılığı

Çiçek Taşımacılığı – Gül Taşımacılığı; aşırı sıcak ve aşırı soğuklardan olumsuz etkilenmemesi için frigolu araçlar ile bir noktadan başka bir noktaya  çiçek , gül ve benzeri hassas bitkilerin nakliyesi olarak tanımlanabilir.

Ülkemizde ve  özellikle dünyanın her bir yerinde gül , çiçek ve benzeri bitkiler önemli bir yer tutmaktadır. Hal böyle olunca da bu tür bitkilerin üretim yerlerinden alınıp depolara veya  tüketim yerlerine satış mağazalarına ulaştırılması gerekmektedir. Bu bitkilerin ulaşımını sağlıklı bir şeklide yapabilmek için nakliyesi yapılırken ürünlerin yolculuğu esnasında yüksek dereceli sıcaklardan veya soğuklardan korunması gerekmektedir. Eğer bu nakliye esnasında +4 derece ile +15 derece aralığında ısı özelliğini koruyabilen frigorifik araçlara ihtiyaç vardır. İçeriden ve dışarıdan gelebilecek ürün sıcaklığını  etkileyebilecek soğukluk ve sıcaklık durumlarını dengeleyen araçlara ihtiyaç vardır. Fiber kasa ile bu tür ürünlerin taşımasını yapan araçların en öncelikli bir özelliğidir. Bu özelliğin en olmazsa  olmazı ise klimadır. Soğutma ve ısıtma özelliği olan bu klima cihazları sayesinde gül , çiçek ve benzeri bitkilerin özellikleri korunarak bir yerden başka bir yere nakliyesi için özel araçlarımız bulunmaktadır. Dünyanın her yerinde artık her bir ürünün özelliklerine göre nakliye  yani taşımacılık sistemleri ortaya çıkmıştır.

Bizler yani DAYSAL FRİGO soğuk hava  taşımacılığı yapan firmalar olarak ayarlanabilir klimalarımız sayesinde +25 derece ile -24 derece aralığında ayarlanabilir cihazlar ile soğuk çiçek taşımacılığı , soğuk bitki taşımacılığı , soğuk gül taşımacılığı yapılmaktadır.

İstanbul başta olmak üzere diğer tüm bölgelere her tür ve derecede her boy frigo kamyon ve kamyonet araçlarımız ile çiçek ve gül taşımacılığı yapmaktayız .frigo taşıma, frigo taşımacılık,frigo nakliye , frigo nakliyecilik, frigo lojistik,Soğuk gıda taşıma, soğuk gıda nakliyesi,soğuk gıda taşımacılığı,Donuk gıda taşıma, donuk gıda taşımacılığı, donuk gıda nakliyesi,donuk ürün taşıma, donuk gıda taşıma,donuk hava taşıma,donuk hava nakliyesi, donuk hava taşımacılığı, donuk hava lojistiği,donuk ürün taşımacılığı,kiralık frigo kamyon, kiralık frigo kamyonet, kiralık frigo doblo, kiralık frigo araçlar, kiralık frigo araç,liftli nakliye,asansörlü nakliye,kiralık liftli araç, kiralık liftli kamyon,asansörlü araç kiralama,soğutuculu araç kiralama, donuk araç kiralama, soğuk araç kiralama, frigolu araç kiralama,liftli frigolu kamyon, liftli frigolu kamyonet,frigorifik araç kiralama, frigofirik araç kiralama,frigorifik nakliye, frigorifik taşıma, frigorifik araç kiralama,frigolu nakliye, frigolu taşıma, ilaç nakliyesi,ilaç taşımacılığı, soğuk ilaç taşımacılığı, soğuk ve serin ilaç nakliyesi, ucuz frigo taşıma, ucuz frigolu nakliye, ucuz frigorifik taşıma, ucuz soğuk hava taşımacılığı, ucuz donuk hava taşımacılığı , çikolata taşımacılığı, çiçek taşımacılığı , düğün nişan ve piknik taşımacılığı , ısıtıcılı taşıma , ısıtıcılı nakliye , İstanbul frigo , frigo İstanbul , soğuk taşıma İstanbul , soğuk nakliye İstanbul .

soğuk çiçek taşımacılığı

soğuk çiçek taşımacılığı

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız