SOĞUK ZİNCİR DAĞITIM | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

SOĞUK ZİNCİR DAĞITIM


İstanbul da Çikolata Taşımacılığı

SOĞUK ZİNCİR DAĞITIM

SOĞUK ZİNCİR DAĞITIM ; Serin , soğuk ve donuk olan ürünlerin ısı dereceleri bozulmadan mevcut ısısını koruyarak yapılan nakliyeye SOĞUK ZİNCİR DAĞITIM denir.

SOĞUK GIDA ZİNCİRİ , soğuk gıda taşımacılığı , soğuk ürün nakliyesi , düğün nişan organizasyonu, piknik organizasyon araçları , sıcak yemek taşımacığı , liftli ve asansörlü nakliye, SOĞUK ZİNCİR DAĞITIM

Ülkemiz diğer ülkelerin yakaladığı teknolojik zamanı nakliye sektörüne uyarlaması için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz . Soğutuculu , Frigolu nakliye hizmeti henüz batılı devletlerin seviyesine geçebilmiş değildir. Hala açık kasa kamyon ve kamyonetlerle yaş sebze ve meyve taşımacılığı yapılmaktadır.  Bu açık kasa kamyon ve kamyonetlerle ürünlerin ısı özellikleri dikkate alınmadığı için taşınan her 100  ürünün 25 i ( % 25 ) lik ürün kaybına sebep olmakta olduğu yetkililer tarafından tespit edilmiştir.

Bu bağlamda hükümetimiz 01/01/2019 , yani 1 ocak 2019 tarihi itibariyle yaş sebze ve meyvelerin taşınması için kapalı kasa yani frigolu kamyon ve kamyonetlerin kullanılması yasal ve zorunlu hale getirmiştir.

Bu tarihten sonra resmi olarak Beledilerin HAL yasasına göre yaş sebze ve meyve hali ne gelecek ve gidecek ürünlerin taşınması için soğutuculu , frigolu  araçların kullanılması zorunlu hale getirilmişti .Bu bağlamda İstanbul Küçükçekmece merkezli soğuk gıda taşımacılığında öncü firmamız ile soğutuculu frigolu nakliye araçlarımız ile hizmet vermekteyiz . Ucuz ve uygun fiyatlarla soğutuculu frigolu kamyon ve kamyonetlerimiz ile gıda  taşımacılığı , ilaç taşımacılığı , yemek taşımacılığı , asansörlü nakliye, günlük , aylık ve yıllık şoförlü ve şoförsüz araç kiralama hizmeti vermekteyiz .

FRİGOFİRİK NAKLİYE,  Asansörlü araçlarımız ile soğutuculu ve ısıtıcılı özellikleri olan kiralık frigo araçlarımız.FRİGOFİRİK TAŞIMA,  İstanbul şehiriçi kiralık soğutuculu kamyon ve kamyonetler ile birlikte doblo kiralanır.FRİGOFİRİK TAŞIMACILIK, Kiralık soğutucu kamyon , kamyonet uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.FRİGOFİRİK NAKLİYE, Sıcaklı ne olursa olsun ayarlanabilen özellikleri ile ürünler daha sağlıklı taşıyoruz.FRİGOFİRİK KAMYON , kiralık frigo ısuzu , Mitsubishi kamyon ve kamyonetlerimiz ile frigo hizmeti veriyoruz.FRİGOFİRİK KAMYONET, Kiralık frigolu araçlarımızla şoförlü ve şoförsüz olmak üzere kiralanır.FRİGOFİRİK ARAÇ KİRALAMA , Uygun fiyatlarla kiralık soğutuculu araçlarımız vardır.FRİGOFİRİK LOJİSTİK,  Soğuk gıda dağıtım zinciri ile serin , soğuk ve donuk dağıtım hizmeti veriyoruz .UCUZ FRİGO ARAÇ KİRALAMA , İstanbul şehiriçinde en uygun , ucuz fiyatlarla hızlı ve güvenli hizmet.

İstanbul Küçükçekmece  merkezli frigo özmal araçlarımızla ucuz , hızlı ve güvenli taşımacılık için

frigo kamyon, frigo kamyonet, frigo tır , -18 derecede , istenilen sıcaklık derecesi ile güven TAŞIR

0542 604 71 84  – ofis :0212 624 01 00

daysalfrigo@gmail.com

donuk gıda lojistiği

donuk gıda taşımacılığı

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız