Tatlı ve Pasta Ürünleri Taşımacılığı -05426047184 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Tatlı ve Pasta Ürünleri Taşımacılığı


BAKLAVA TAŞIMACILIĞI

Tatlı ve Pasta Ürünleri Taşımacılığı ;  genel olarak hamur ürünlerinin özellikleri muhafaza eden ısı özelliklerini koruyarak taşımacılığının yapılmasına denir.

1.TATLI TAŞIMACILIĞI

DAYSAL FRİGO olarak her tür pasta  ve pastahane  ürünlerinizi itina ile istenilen sıcaklık ölçülerine göre İstanbul ve diğer bölgelere taşımacılığı yapılmaktadır. . Baklava , yaş pasta , hamur , pişmiş ve pişmemiş pasta ve börek çeşitlerinizi sıcaklık derecesine göre araçlarımız dereceleri ayarlanarak üretim yerlerinden soğuk hava depolarına , soğuk hava depolarından da diğer tüketim noktalarına soğuk zincir taşımacılığı ile nakledilirler. Eğer Bu yöntem olmazsa kısa süre içerisinde aşırı sıcaklık ve ya aşırı soğuk ortamlardan olumsuz etkilenen hamur türü tatlı ve pasta çeşitleri ürün özelliklerini kaybederler.

2.SOĞUK DEPOLAMA

Bu durum karşısında da o ürünlerin tamamı çöp haline gelir. Bu durumu bilen tatlı ve pasta üreticileri firmaları öncelikle üretim yerlerinde kendilerine ait depolarda bu ürünleri -18 veya +4 derecelerde şok etkisi yaparak soğuk zincirin ilk halkasını gerçekleştirmiş olurlar. Donuk hale gelen bu ürünler sevkiyatı başlayıncaya  kadar soğuk hava depolarında şoklama yöntemi ile bekletilirler. Daha sonra bu şoklama sonrası soğuk serin veya donuk olarak bilimsel çalışması tamamlanmış bu ürünler tüketim yerlerine veya diğer depolara soğuk zincir bozulmadan yapılan nakliye frigofirik nakliye olarak tanımlanır. Özellikle hamur ve  tatlı , pasta taşımacılığı için ürünlerin -18 dereceli frigo araçlara ihtiyaç vardır. Bu ve benzeri ürünlerin günlük tüketimi mümkün olamadığından depolanması şart olmuştur. Bu depolarında sıradan bir depo değil ısıtma ve soğutma özellikleri olan bir depo olmalıdır. Bu depolar büyük şehirler için elzem hale  gelmiştir. Çünkü yiyecek ve  içeceklerin üretim yerleri genel itibariyle kırsal bölgeler , köyler ve diğer il ve  ilçelerden metropol şehirlere sevk edilirken frigorifik araçlar ile birlikte soğuk hava depolarına ihtiyaç vardır.

Kendi öz mal araçlarımız ile yurt içi +25 dereceli , +15 dereceli , +4 dereceli  , 0 dereceli , – 4 dereceli , -18  dereceli ve  -24 dereceli olmak üzere çeşitli sıcaklık ölçüleri ile depolama ve frigo taşıma iş ve işlemleri için soğuk zincir taşımacılığı ortaya  çıkmıştır. Yaklaşık 40 a yakın frigo doblo frigolu panelvan, frigo kamyonet , frigo kamyon ve frigo tır ile her derecede tatlı ve pasta ürünleri taşımacılığı  hızlı ve ucuz bir şeklide taşımacılığını yapmaktayız .

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

 

Soğuk gıda taşımacılığı frigolu nakliyat 505 403 73 03 daysalfrigo@gmail.com

Tatlı ve Pasta Ürünleri Taşımacılığı

 

 

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız