FRİGO 05426047184 - 02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

FRİGO


frigo

             FRİGO

FrigoGenel olarak yurt içi başta olmak üzere özellikle İstanbul Şehiriçi ve Marmara bölgesi  soğutuculu -18 dereceli  Kara yolu taşımacılık  hizmetine denir.

1- SERİN GIDA NAKLİYE HİZMETLERİ ( +4 DERECELİ ÜRÜNLER )

2- SOĞUK GIDA NAKLİYE HİZMETLERİ ( 4- DERECELİ ÜRÜNLER )

3- DONUK GIDA NAKLİYE HİZMETLERİ ( -18 DERECELİ ÜRÜNLER )

4- İLAÇ TAŞIMA HİZMETLERİ  ( +15 ve + 24 DERECELİ ÜRÜNLER )

5- ASANSÖRLÜ ( LİFTLİ ) TAŞIMA HİZMETLERİ .

6- FUAR ve ORGANİZASYON TAŞIMACILIĞI .

7- SOĞUK YEMEK TAŞIMACILIĞI .

8- ISITICILI TAŞIMA ( SOĞUK HAVALARDA SICAK TAŞIMACILIK YAPILMAKTA )

 MARMARA BÖLGESİNİN HER YERİNE KOMPLE VE PARSİYEL FRİGO ( SOĞUTUCULU )

TAŞIMACILIK HİZMETİNİ SUNMAKTAYIZ.

Araçlarımız günün 24 saati uydu takip sistemi ile takip edilmektedir.

İsmail  DAYSAL  7/24 SAAT ULAŞABİLİRSİNİZ

0542 604 71 84

OFİS TEL – FAX : 0212 624 01 00

daysalfrigo@gmail.com

          Frigo; Fransızca bir  kelime  olup manası itibariyle dondurulmuş kremaya  frigorifik denir .

Daysal SOĞUK HAVA TAŞIMACILIĞI  İstanbul şehir içi başta olmak üzere genel olarak İstanbul , İzmir , İzmit , Bursa  , Balıkesir Ankara , Adapazarı , Antalya , vb il ve ilçelere günlük komple ve parsiyel taşımacılığımız vardır.
KİRALIK FRİGO TIR, SOĞUK İLAÇ TAŞIMACILIĞI,İLAÇ NAKLİYESİ, İLAÇ LOJİSTİĞİ,YEMEK ORGANİZASYONU,YEMEK TAŞIMACILIĞI,LİFTLİ NAKLİYE,ASANSÖRLÜ NAKLİYE,LİFTLİ KAMYON,LİFTLİ KAMYONET,ASANSÖRLÜ KAMYON,FRİGORİFİK ARAÇ KİRALAMA,FRİGORİFİK TAŞIMA,FRİGORİFİK KAMYONET,FRİGORİFİK KAMYON,SOĞUK DAĞITIM , SOĞUK DAĞITIM NAKLİYE,SOĞUK DAĞITIM LOJİSTİK,SOĞUK DAĞITIM LOJİSTİĞİ,ÇİKOLATA TAŞIMACILIĞI, ÇİKOLATA LOJİSTİĞİ,ÇİKOLATA NAKLİYESİ,SOĞUK PASTA BÖREK DAĞITIMI,UCUZ FRİGO ARAÇ,UCUZ FRİGO KAMYON,UCUZ FRİGO KAMYONET. DAYSAL FRİGO olarak araçlarımızda bulunan , araçlarımıza sonradan monte edilen asansörler sayesinde aşırı hassas elektronik malzemeler hiçbir şekilde zarar görmeden indirilip kaldırılıyor , yüklemeleri sağlıklı bir şeklide yapılıyor. Günümüz Türkiye şartları MEDİKAL MALZEME TAŞIMACILIĞI olarak yeni yeni gelişmeler göstermektedir. Aşırı insan gücü yerine lift yani asansörlü sistem kullanılarak elektronik ürünler zarar görmeden ulaşımını sağlamaktayız. Üstelik on insan gücü ile yüklenmesi veya boşaltılması gereken ürünleri 1 asansör yetmektedir. Lift sistemi frigolu araçlarımıza entegre edilerek MEDİKAL MALZEME TAŞIMACILIĞI farklı bir sektör olarak ortaya çıkmıştır. Niğde menşeili olan Firmamızın merkezi İstanbul Küçükçekmece de bulunmaktadır. Uzman kadromuz ile MEDİKAL MALZEME TAŞIMACILIĞI alanında öncü bir taşımacılık hizmeti vermektedir.

Soğuk ilaç taşımacılığı da medikal malzeme taşımacılığı da ayrıcalıklı özel araç ve  özel sitemler gerektiren bir çalışma olarak ortaya çıkmıştır. Hal böyle olunca da firmamız çağımızın gerektirdiği özel sistemler araçlarımıza eklenerek , uzman kadromuz oluşturulmak kaydı ile ticari hayatta yerimizi almış bulunmaktayız . Esas  olarak firmamız 1958 yılından 1990 yılına kadar açık kasa kamyonlarla hizmet vermekte idi. Yıllar sonra yurtdışından gelen ithal muz dağıtım ve  nakliyesi yapılmaya başlandı.  Frigo nakliye çalışmaları nakliyat sektörü içerisinde ayrı ve özel bir sistem gerektirdiği için kamyon ve kamyonetlerimizin kasaları açık sal kasa olması gıda taşımacılığına uygun değildi. Gıda hizmeti içerisinde özel niteliğinden kaynaklı ürünlerin özelliklerine uygun klima ve fiber kasalar araçlarımıza taktırılmıştır.

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE

https://frigocum.com/antalya-da-nakliyeci-kamyoncu-sofor-hirsizligi/

 

İstanbul şehir içi frigolu nakliye de lider , 0542 6047184

 

FRİGO

Frigo

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız