DONUK HAVA NAKLİYESİ 05426047184 -02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

DONUK HAVA NAKLİYESİ


DONUK HAVA NAKLİYESİ

DONUK HAVA NAKLİYESİ

Donuk hava nakliyesi; Donmuş gıda veya diğer donuk ürünlerin ısı derecesi bozulmadan en az -18 dereceli  bir şeklide yapılan nakliye  çalışmasına denir.

İstanbul merkezli firmamızın   öz  mal frigolu kamyon , liftli kamyonet, asansörlü araçlar her boy kamyonet  ,kamyon ve kırkayak araçlarımız  ile Ankara , Antalya , İzmir , İzmit , Bursa , gibi yerlere DONUK HAVA NAKLİYESİ hizmeti vermekteyiz. Genellikle  FRİGO TAŞIMA veya DONUK HAVA NAKLİYESİ araçlarda fiber  kasa ve  soğutuculu özelliği olan cihazlar kullanılarak bu hizmet yapılmaktadır .

FRİGO NAKLİYE,FRİGO LOJİSTİK,FRİGO TAŞIMACILIK,FRİGO NAKLİYECİ,FRİGO LOJİSTİĞİ,FRİGOLU TAŞIMA,FRİGOLU NAKLİYE,FRİGO LOJİSTİĞİ,FRİGOFİRİK NAKLİYE,FRİGOFİRİK TAŞIMA,FRİGOFİRİK LOJİSTİK,FRİGOFİRİK KAMYON,FRİGOFİRİK KAMYONET,FRİGOFİRİK TIR,FRİGOFİRİK KİRALIK ARAÇ,FRİGOFİRİK KİRALIK KAMYONET,DONUK ÜRÜN TAŞIMA,DONUK ÜRÜN NAKLİYE,DONUK ÜRÜN NAKLİYESİ,DONUK ÜRÜN LOJİSTİĞİ,SOĞUK ÜRÜN NAKLİYE,SOĞUK ÜRÜN TAŞIMACILIĞI,SOĞUK ÜRÜN LOJİSTİĞİ,SOĞUK ZİNCİR,SOĞUK GIDA ZİNCİR,KİRALIK FRİGO KAMYONET,KİRALIK FRİGO ARAÇ,KİRALIK FRİGO KAMYON,KİRALIK FRİGO TIR.

İLAÇ TAŞIMACILIĞI,İLAÇ NAKLİYESİ, İLAÇ LOJİSTİĞİ,YEMEK ORGANİZASYONU,YEMEK TAŞIMACILIĞI,LİFTLİ NAKLİYE,ASANSÖRLÜ NAKLİYE,LİFTLİ KAMYON,LİFTLİ KAMYONET,ASANSÖRLÜ KAMYON,FRİGORİFİK ARAÇ KİRALAMA,FRİGORİFİK TAŞIMA,FRİGORİFİK KAMYONET,FRİGORİFİK KAMYON,SOĞUK DAĞITIM , SOĞUK DAĞITIM NAKLİYE,SOĞUK DAĞITIM LOJİSTİK,SOĞUK DAĞITIM LOJİSTİĞİ,ÇİKOLATA TAŞIMACILIĞI, ÇİKOLATA LOJİSTİĞİ,ÇİKOLATA NAKLİYESİ,SOĞUK PASTA BÖREK DAĞITIMI,UCUZ FRİGO ARAÇ,UCUZ FRİGOLU KAMYON,UCUZ FRİGO KAMYONET,İSTANBUL .

Yukarıda  belirtilen özellikleri mevcut tam donanımlı fiber ve klimalı hatta araçların arkasında bulunan kapakların teknolojik donanımı yani lifti de  takılarak çağımız teknolojisi frigo taşımacılığa uyarlanmıştır.  Nakliyecilik alanında özel yeri olan frigo taşımacılık gün geçtikte gıda taşımacılığında  yaygınlaşmıştır. frigo Kamyonet , frigo  kamyon ve  frigo tır vb araçlarla günlük soğutuculu araç kiralama  yöntemi ile yeni çözüm yolları ortaya çıkmıştır.

Ürünlerin her biri farklı ısı özelliği olduğundan , bu ürünlerin saklama  ve taşınmasında ayarlanabilir klima ve diğer cihazlar kullanılmaktadır. +18 derece ile serin taşıma , +4 derece ile soğuk taşıma ,-18 derece ile donuk taşıma , -24 derece  ile de dondurma taşımacılığı yapılmaktadır. Teknolojik  bir sistem olan soğutuculu ve  ısıtıcılı yenilikler gıda  taşımacılığına  uyarlanmıştır.

Özellikle de günümüz teknolojisi son surat devam ederken nakliye sektörü de bu yeni gelişen teknolojiden nasibini almıştır. Fiber  kasa ile ve  bu fiber kasalara monte edilen soğutucu ve  ısıtıcı özelliği olan klimalar  ile manuel ve  otomatik ayarlanabilir derecelendirme yani iklimlendirme ile soğuk gıda  taşımacılığı veya DONUK HAVA NAKLİYESİ yapılmaktadır.

Uygun fiyatlarımız , uzman kadromuz  ve  hızlı çözüm ortağınız  DAYSAL FRİGO . FRİGOLU NAKLİYE   bir  tık ötenizde . FRİGOLU NAKLİYE

0542 604 71 84

DONUK HAVA NAKLİYESİ

DONUK HAVA NAKLİYESİ