FRİGOLU ARAÇ KİRALAMA 05426047184 021262401 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

FRİGOLU ARAÇ KİRALAMA – 05426047184


İstanbul da Çikolata Taşımacılığı

Frigolu Araç Kiralama

  Frigolu araç kiralama; Soğutma  ve ısıtma sistemi olan frigo araçlarımızın günlük , aylık ve  yıllık olarak kiralanmasını yapan firmaların çalışma sistemine   denir.
         1958 yılından bu güne kadar olan DAYSAL FRİGO  adı altında frigolu araç kiralama hizmeti vermekteyiz . Firmamız bünyesinde bulunan öz mal soğutucu özelliği olan kamyon , kamyonet ve tır gibi araçlarımızın kasaları özel olarak yaptırılmıştır. Gıda taşıma yönetmeliğine  uygun olması için fiber kasalı araçlarımız mevcut dış etkenlerden özellikle de ısı kaybını önlemek amacı ile donanımlı hale getirilmiştir. Bu fiber kasalı araçların içerisinde bulunan teknolojik cihaz yani soğutma  ve ısıtma özelliği olan klima ile  ürünlerin bozulmadan taşınmasını sağlamaktadır.  Genellikle gıda sektöründe kullanılan frigo araçlar  firmalar tarafından maliyetlerini azaltma  ve  sadece işi nakliyecilik olan firmalarla iş birliği yaparak yüklerini hafifletmeye çalışmaktadırlar. Bu bağlamda firmalar soğuk araç kiralama  yöntemiyle hizmet almaya yönelmişlerdir. Firmamızda bu ihtiyaçtan yola çıkarak genel olarak şoförlü bir şeklide araçlarımızı kiraya vermekteyiz . Müşterilerimizin günlük olarak , aylık olarak , mevsimlik olarak ihtiyaç duydukları frigolu araç kiralama taleplerini karşılamaktayız .Daysal frigo gıda  taşımacılığında , fiber kasalarla her derece serin , soğuk ve donuk ve  soğuk havalarda ürünleriniz istenilen ısı derecelerine  göre  özenle taşınmaktadır. sebze  ve  meyve  taşımacılığı , süt ve  süt ürünleri taşımacılığı  yapıyoruz .Tatlı ve pasta taşımacılığı , çikolata taşımacılığı , donuk er ve balık taşımacılığı , soğuk hava taşıma , soğuk hava taşımacılığı ,soğuk  çiçek ve soğuk ilaç taşımacılığı ,kiralık frigo kamyon kiralık frigo kamyonet gibi orta boy kamyon ve kamyonetleri de kiraya vermekteyiz .
           Özellikle küçük boy araçlarımız da  doblo tarzı olarak tabir edilen araçlarda kiraya verilmektedir. , kiralık soğutuculu kamyon , kiralık soğutuculu kamyonet , frigo araç kiralama, soğutuculu araç kiralama , soğutuculu doblo kiralama , soğutuculu kamyonet kiralama , soğutuculu kamyon kiralama ,  et ve  süt ürünleri taşımacılığı , soğuk gıda  taşımacılığı , donuk gıda taşımacılığı , liftli araç kiralama , liftli kamyon kiralama , liftli frigolu taşıma , liftli nakliye , liftli frigolu nakliye , soğutuculu nakliye ,  donuk nakliye , donmuş gıda nakliyesi , soğuk zincir taşıma ,soğuk zincir nakliyesi , asansörlü nakliye , asansörlü taşıma , asansörlü taşımacılık , frigorifik taşıma ,frigorifik nakliye ,frigorifik araç kiralama , frigolu araç kiralama, frigolu nakliye nakliye , frigolu taşımacılık ve frigofirik kamyon kiralama  gibi bir çok alanda hizmetimiz vardır.

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

frigo araç kiralama

frigolu araç kiralama