ISITICILI NAKLİYE 05426047184 - 02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

ISITICILI NAKLİYE


İstanbul Şehir içi soğuk zincir taşımacılığı

kk2DONUK -SOĞUK  TAŞIMA- NAKLİYE HİZMETLERİ

ISITICILI NAKLİYE

ISITICILI NAKLİYE  ; Yurtiçi taşımacılık yapan firmalar arasında taşınan ürünlerin aşırı soğuk havalarda taşınmasında ürünlerin soğuktan fazla etkilenmemesi klima  ile ürünleri ısıtarak yapılan nakliye işine ISITICILI NAKLİYE denir.

DAYSAL FRİGO TAŞIMA – NAKLİYE hizmetleri olarak İstanbul ve diğer bölgelere hava şartlarına uygun yani soğuk havaların yaşandığı kış dönemlerinde SICAK  taşıma gerektiren ürünlerinizi istenilen sıcaklık ölçülerinde taşıma hizmeti vermekteyiz. Örnek olarak  kış döneminde +15 ve üzerinde sıcaklık gerektiren taşıma özelliğine sahip olan araçlarımız ile hizmet vermekteyiz .

FRİGO ARAÇ KİRALAMA , İSTANBUL ŞEHİRİÇİ SERİN-SOĞUK VE DONUK ÜRÜNLERİNİZ İÇİN ARAÇ KİRALANIR.KİRALIK FRİGO ARAÇLAR, Yurtiçi ve İstanbul şehir içi  +18 ve -24 Dereceye kadar ürünlerin taşınmasına sağlarız. SOĞUK ARAÇ KİRALAMA, Her boy frigo kamyon ve kamyonetlerle ve her istenilen sıcaklık derecesinde taşımacılık. DONUK ARAÇ KİRALAMA, Donuk ürünleriniz -18 derece sıcaklık derecesinde ürün sevkiyatlarınız bizim işimizdir. FRİGORİFİK ARAÇ KİRALAMA, Frigo araçlarımız ile günlük , aylık ve yıllık kiralama ile hizmet vermekteyiz.

LİFTLİ ARAÇ KİRALAMA, Araçlarımızda bulunan asansör ile transpalet , paletli ürünleriniz kolayca taşınmaktadır. ASANSÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA, Frigo araçlarımızda bulunan arka kapak liftleri kolay ve hızlı ISITICILI SICAK TAŞIMA  nakliye hizmeti sağlar.KİRALIK FRİGO KAMYON, Altı teker , on teker , kırkayak kamyon ve kamyonetlerle frigolu ISITICILI SICAK TAŞIMA verilmektedir.

KİRALIK FRİGO KAMYONET, Doblo tarzı araçlarımız ile mikro dağıtımda şehir içi nakliye hizmeti vermekteyiz .FRİGORİFİK ARAÇ KİRALAMA, frigorifik kamyonet , kamyon ve tır ile serin , soğuk ve donuk taşıma hizmetindeyiz. SOĞUK TAŞIMA, +4 derece ile -4 derece arasında sıcalık dereceği ile soğuk taşıma , ISITICILI SICAK TAŞIMA hizmeti vermekteyiz.

SOĞUK HAVA TAŞIMA, Araçlarımızda bulunan ayarlanabilir klima ile istenilen derecede taşıma hizmeti veriyoruz. DONUK HAVA TAŞIMA, frigofirik araçlarımız ile donuk ürünleriniz itina ile taşınmaktadır. SOĞUK HAVA NAKLİYE, Mevcut hava sıcaklığı ne olursa olsun ürünleriniz sorunsuz bir frigo hizmeti vermekteyiz .

DAYSAL FRİGO 05426047184, İstanbul da kiralık soğutuculu kamyon ve soğutuculu kamyonetlerimiz burada.EKSİ 18 TAŞIMA ,  Donmuş ürünlerin taşınması için kiralık soğuk araç ve ucuz frigolu kamyon kiralama ARTI DÖRT TAŞIMA , +4 VE -18 DERECELİ ürünleriniz kiralık frigo araçlar ile güvenli bir şekilde taşınır.

DERECELİ ÜRÜN TAŞIMA, Her dereceye ayarlanabilen araçlarımız ile serin , soğuk ve donuk kiralık kamyonlar.DERECELİ ÜRÜN NAKLİYESİ , soğuk ilaç taşımacılığı , soğuk çikolata taşıma ve nakliyesi , donmuş ürün nakliyesi. SOĞUK GIDA ZİNCİRİ , soğuk gıda taşımacılığı bizim işimiz .

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

0542 604 71 84 – 0212 624 01 00

www.frigocum.com

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız