EN ÇOK HİZMET VERDİĞİMİZ ŞEHİRLER | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

EN ÇOK HİZMET VERDİĞİMİZ ŞEHİRLER


Daysal Frigo - Yüklerimiz

EN ÇOK HİZMET VERDİĞİMİZ ŞEHİRLER

En çok hizmet verdiğimiz şehirler ; İstanbul şehir içi frigo taşımacılığı gelmektedir. Frigo yurt içi frigolu taşıma alanı diğer nakliye  içerisinde farklı bir yere sahiptir. İstanbul üretim açısından sanayi üretim alanı olması ve konumu itibariyle ticaret merkezi olması münasebetiyle frigo taşımacılık alanında özel bir yere sahiptir. Buna mukabil olarak İstanbul merkezli firmamız  en çok çalıştığı iller hizmet ağı oluşturmuş ve bu hizmet ağının olduğu yerler açısından hızlı ve  uygun ücretlerle hizmet vermektedir.

İstanbul şehir içi frigolu nakliye de lider , 0542 6047184

  EN ÇOK HİZMET  VERDİĞİMİZ ŞEHİRLER

İSTANBUL – İZMİR

İSTANBUL – İZMİT

İSTANBUL – BURSA

İSTANBUL BALIKESİR

İSTANBUL – ADANA

İSTANBUL – ANKARA

İSTANBUL – ANTALYA

İSTANBUL – ADAPAZARI

İSTANBUL – KONYA

İSTANBUL – KAYSERİ

İSTANBUL  – NİĞDE

İSTANBUL – NEVŞEHİR

İSTANBUL – TEKİRDAĞ

İSTANBUL – EDİRNE

İSTANBUL – ESKİSEHİR

İZMİR – ANKARA

İZMİR – ANTALYA

İZMİR – ADANA

İZMİR – İSTANBUL

İZMİR – BURSA

İZMİR – BALIKESİR

BURSA – İZMİR

BURSA – ANKARA

BURSA – İSTANBUL

 

En çok hizmet verdiğimiz şehirler ; yukarıda belirtilen il ve ilçelere frigolu araçlarımız  ile +25 derece ile -24 derece arasında bulunan ürünleri güvenli bir  şekilde taşıma hizmetleri vermekteyiz. Diğer yurt içi noktalara da komple dağıtım yapabiliriz. Özellikle yukarıda bellirtilen yerler frigo çalışmaları açısından dönüş yükü olduğu için frigo taşımacılık uygun fiyat aralığında hizmetlere sahiptir.

Daysal frigo soğuk hava taşımacılığı olarak firmamız araç takip ve ısı takip cihazları kullanarak ürünlerinizin ısı güvenliği ile ilgili raporlu hizmetleri de vardır. Araçlarımızın kasa özelliği iki tür ısı ölçüsü ile ürün taşımaya uygun olup aynı anda + dereceli ve – dereceli ürünleri perdeleme yöntemi ile taşımacılık hizmeti yapabilmektedir.En çok hizmet verdiğimiz şehirler olarak araçlarımız hem  liftli hem de frigolu olarak hizmetimiz vardır. Hizmet olarak liftli araç kiralama, donuk ürün taşımacılığı, soğuk ilaç taşımacılığı, fuar taşımacılığı, donuk sebze ve meyve taşımacılığı, soğuk süt ürünleri taşımacılığı, donuk balık taşımacılığı, yemek taşımacılığı, çiçek taşımacılığı , organizasyon taşımacılığı alanında daha  yaygın hizmetlerimiz vardır. Özellikle de liftli araç kiralama , frigolu araç kiralama, frigofirik araç kiralama, frigolu kamyon kiralama, soğutuculu kamyon kiralama, frigolu tır kiralama, frigorifik kamyon kiralama, donmuş gıda taşımacılığı, soğuk zincir dağıtımı, soğuk zincir lojistiği, İstanbul şehir içi frigolu mikro dağıtım gibi hizmet alanımız mevcuttur. Vip İlaç Dağıtım için tıklayın yeter.

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde. FRİGOLU NAKLİYE

İstanbul şehir içi frigolu nakliye de lider , 0542 6047184

frigolu kamyon kiralama

FRİGOLU KAMYON