Frigo Araç Kiralama 05426047184 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Frigo Araç Kiralama


Frigo Araç Kiralama

Frigo Araç Kiralama

Frigo Araç Kiralama; ayarlanabilir soğutucu klima cihazlı araçlarımız fiber kasa özelliği ile frigorifik taşımacılık yapmaktadır .

Frigo Araç Kiralama; Serin , soğuk ve  donuk ürünleriniz , +18 dereceli , + 4 dereceli , -4 dereceli , -18 ve -24 dereceli olan gıda , ilaç , çiçek , balık , çikolata  , tatlı ve  pasta gibi sıcaklığı ve soğukluğu korunması gereken ürünlerin taşınması işinizi hızlı ve güvenle taşımaktayız .İstanbul Küçükçekmece merkezli firmamız özellikle İstanbul şehiriçi ve Marmara bölgesi  başta olmak yurtiçi nakliye , lojistik   , taşımacılık ile  karşınızdayız .

Günümüz dünyasında insanoğlu ;  doğanın ve  kendi imkanlarıyla oluşturdukları ürünlerin sağlıklı bir şekilde kullanıma sunuluncaya kadar , üretim yerinden tüketim yerine  ulaşması için FRİGORİFİK yani ısının istenilen düzeyde korunması amaçlanmış . Her  ürünün kendine  ait ısıya  veya  soğuğa duyarlı özellikleri vardır.

Bu özelliklerin korunabilmesi için günümüz teknolojisi devreye sokulmuştur. Ürünlerin ısıya  ihtiyacı var ise ısıtıcılı özellikleri olan teknoloji kullanılmış , yok  eğer ürün soğuğa ihtiyacı var ise soğutuculu teknoloji kullanılarak ürünlerin ulaştırılmasında FRİGO TAŞIMACILIĞI ortaya çıkmıştır.

Donuk taşımacılık için -18 , soğuk taşımacılık için +4 ,  serin taşımacılık için +18 dereceli araçlar kullanılmaktadır. Örnek olarak çikolata  +15 ila  25 derece olarak taşınmaktadır. Süt ürünleri peynir  ve yoğurt gibi ürünler ise +4 derece olarak  frigo kamyon ve frigo kamyonetlerle taşınmaktadır. Daha  önceden dondurulmuş  ve  -18 derece görmüş ürünlerinde yine -18 derecede taşınması gerekmektedir.

Soğutuculu yani frigo araç için en önemli 2 özellik gerekmektedir. Birincisi araçta bulunan kasanın fiber olması  , diğer taraftan da istenilen sıcaklığı verebilecek soğutucu veya ısıtıcı özellik olan kliması olması gerekmektedir. Frigorifik taşımacılık için en önemli iki özellik mevcut ısıyı korumak , taşınma esnasında ısı kaybını telafi edebilecek klima olması yanında hızlı bir SOĞUK ZİNCİR TAŞIMACILIĞI ağına  sahip olmak gerekmektedir.

İstanbul şehiriçi ve şehirlerarası frigo kamyon ve kamyonet kiralama hizmeti vermekteyiz .Soğuk ilaç taşımacılığı , soğuk , serin ve donuk gıda taşımacılığı , asansörlü ve liftli taşımacılık , soğuk ilaç nakliyesi , soğuk yemek taşımacılığı , et ve süt ürünleri nakliyesi , asansörlü araç kiralama, liftli kamyon kiralama, kiralık liftli kamyonet, kiralık frigo doblo , kiralık frigorifik taşımacılık , ucuz frigo araç kiralama, bir telefon kadar yakın. DAYSAL FRİGO .Frigo Araç Kiralama. vip ilaç kargo taşımacılığı.

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

ANTALYA

 

Frigo Araç Kiralama

Frigo Araç Kiralama