İstanbul da Çikolata Taşımacılığı | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

İstanbul da Çikolata Taşımacılığı


İstanbul Şehiriçi Liftli Araç Kiralama

İstanbul da Çikolata Taşımacılığı

İstanbul da Çikolata Taşımacılığı

İstanbul da Çikolata Taşımacılığı; çikolata ve diğer  tatlı türleri serin  yani +15 ile + 25 derece aralığında depolanmalı ve  taşımacılığının yapılması gerekmektedir.

Niğde İstanbul arasında açık kasalı kamyonlar patates , soğan kavun ve karpuz gibi ürünlerin taşımacılığı alanında uzun yıllar hizmet vermiştir. 2000 yılından sonra da ithal muz gibi ürünlerin taşınması alanında hizmetlerimiz olmuştur. İthal muz taşımacılığı ile de frigolu taşımacılık sektörüne giriş yapan firmamız faaliyet alanını frigorifik nakliye olarak değişikliğe gitmiş oldu.
Firmamız bünyesinde bulunan frigofirik öz mal araçları ile serin , soğuk ve donuk olmak üzere et ve et ürünleri , süt ve süt ürünleri , çikolata , balık , yağ , yoğurt , peynir ,salam, sosis ,köfte ,sucuk ,donmuş sebze ve meyvelerin yanı sıra ilaç taşımacılığı alanında da hizmet alanımız gün geçtikçe genişlemiştir.Hatta çiçek taşımacılığı gibi ısı özelliği korunması gereken diğer bitkilerinde taşınması alanında hizmetlerimiz vardır. Yemek taşımacılığı da buna dahil edilebilir. Özellikle büyük geniş katılımlı organizasyonların ikramları için hem frigolu hem de liftli olan araçlara ihtiyaç vardır. Bu vesile ile firmamız fuar taşımacılığı , soğuk yemek organizasyon , piknik , düğün , nişan miting ve benzeri organize toplantılar için yemek taşımacılık hizmetimizde bulunmaktadır.Özellikle büyük kentlerin büyük olmazsa olmazı fuar ve diğer organizasyonların yiyecek ve içeceklerin dereceli ürünleri için frigo araçlara ihtiyacı vardır.
Yukarıda belirtilen çalışmalardan yola çıkılarak hizmet ağımız çok fazla genişlemiş durumdadır. Hal böyle olunca ülkemizde ihtiyaç haline frigorifik taşımacılık ayrıcalıklı bir sektör haline gelmiştir. Bu çalışma için araçların özellikle gıda taşımacılığı için ekstra sistemlerle donatılması gerekmektedir. Hijyen ve hız kurallarına önem veren firmamız güncel teknoloji ile araçlarımızı donanımlı hale getirmiş bulunmaktayız . Özellikle frigo taşımacılığın olmazsa olmazı fiber kasa ve klimadır. Fiber kasalar ürünlerin ısı derecelerini koruma açısından son derece önemlidir. Klima ise +25 derece ile -24 derece aralığında ayarlanabilir olması gerekir.
Frigorifik nakliye çalışmaları için araçlarımız günlük frigo araç kiralaması yapılmaktadır. Günlük ve aylık araç kiralaması yapılırken firmamız şoförü olması önemle tercih edilen kiralama yöntemidir. Yıllık kiralamalarda ise şoförsüz frigo araç kiralaması firmalar tarafından tercih edilmektedir.

İstanbul da Çikolata Taşımacılığı

İstanbul da Çikolata Taşımacılığı

 

 

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız