Et ve Süt Ürünleri Nakliyesi | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Et ve Süt Ürünleri Nakliyesi


İstanbul Şehir içi soğuk zincir taşımacılığı

Et ve Süt Ürünleri Nakliyesi

ET VE SÜT ÜRÜNLERİ NAKLİYESİ

              Et ve Süt Ürünleri nakliyesi; İstanbul şehir içi et ve süt ürünleri nakliyesi için öz mal frigolu kamyon , frigolu kamyonet, frigolu tır ile et ve süt ürünleri nakliyesi adı altında hizmet vermekteyiz .

Niğde İstanbul arasında açık kasalı kamyonlar patates , soğan kavun ve karpuz gibi ürünlerin taşımacılığı alanında uzun yıllar hizmet vermiştir. 2000 yılından sonra da ithal muz gibi ürünlerin taşınması alanında hizmetlerimiz olmuştur. İthal muz taşımacılığı ile de frigolu taşımacılık sektörüne giriş yapan firmamız faaliyet alanını frigorifik nakliye olarak değişikliğe gitmiş oldu.
Firmamız bünyesinde bulunan frigofirik öz mal araçları ile serin , soğuk ve donuk olmak üzere et ve et ürünleri , süt ve süt ürünleri , çikolata , balık , yağ , yoğurt , peynir ,salam, sosis ,köfte ,sucuk ,donmuş sebze ve meyvelerin yanı sıra ilaç taşımacılığı alanında da hizmet alanımız gün geçtikçe genişlemiştir.Hatta çiçek taşımacılığı gibi ısı özelliği korunması gereken diğer bitkilerinde taşınması alanında hizmetlerimiz vardır. Yemek taşımacılığı da buna dahil edilebilir. Özellikle büyük geniş katılımlı organizasyonların ikramları için hem frigolu hem de liftli olan araçlara ihtiyaç vardır. Bu vesile ile firmamız fuar taşımacılığı , soğuk yemek organizasyon , piknik , düğün , nişan miting ve benzeri organize toplantılar için yemek taşımacılık hizmetimizde bulunmaktadır.Özellikle büyük kentlerin büyük olmazsa olmazı fuar ve diğer organizasyonların yiyecek ve içeceklerin dereceli ürünleri için frigo araçlara ihtiyacı vardır.
Yukarıda belirtilen çalışmalardan yola çıkılarak Et ve Süt Ürünleri nakliyesi hizmet ağımız çok fazla genişlemiş durumdadır. Hal böyle olunca ülkemizde ihtiyaç haline frigorifik taşımacılık ayrıcalıklı bir sektör haline gelmiştir. Bu çalışma için araçların özellikle gıda taşımacılığı için ekstra sistemlerle donatılması gerekmektedir. Hijyen ve hız kurallarına önem veren firmamız güncel teknoloji ile araçlarımızı donanımlı hale getirmiş bulunmaktayız . Özellikle frigo taşımacılığın olmazsa olmazı fiber kasa ve klimadır. Fiber kasalar ürünlerin ısı derecelerini koruma açısından son derece önemlidir. Klima ise +25 derece ile -24 derece aralığında ayarlanabilir olması gerekir.
Et ve Süt Ürünleri nakliyesFrigorifik nakliye çalışmaları için araçlarımız günlük frigo araç kiralaması yapılmaktadır. Günlük ve aylık araç kiralaması yapılırken firmamız şoförü olması önemle tercih edilen kiralama yöntemidir. Yıllık kiralamalarda ise şoförsüz frigo araç kiralaması firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Et ve Süt Ürünleri Nakliyesi

Et ve Süt Ürünleri Nakliyesi

 

 

 

 

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız