Acil ise ( 7/24 ) 05426047184 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Acil ise ( 7/24 ) 05426047184


Acil ise ( 7/24 ) 05426047184

ACİL İSE ( 7/24 ) 05426047184

Daysal Frigo Soğuk Gıda Taşımacılığı; 1958 Yılında Niğde de  kurulmuş olmasına  rağmen İstanbul Küçükçekmece merkezli şehir içi ve şehirler arası frigolu nakliye çalışması yapan köklü bir firmadır.

Frigolu Nakliye ; gıda taşıma yönetmeliği doğrultusunda ve özellikle de gıda taşıma güvenliği açısından son derece önemli olan frigo nakliye  için kara yolu taşımacılığı içerisinde ayrıcalıklı bir yere sahip olmuştur. Bu vesile ile 1. nesil nakliye işi ile uğraşı veren büyüklerimizin getirdiği noktadan bayrağı devralarak gıda taşımacılığı alanına teknolojiyi taşımış olduk. Dereceli ürün taşımacılığı için teknolojik alt yapı çalışmaları yani fiber kasa , ısıtma  ve soğutma özelliği olan klimalar sayesinde frigorifik nakliye alanında hizmet vermekteyiz.

Firmamız bünyesinde bulunan frigofirik öz mal araçları ile serin , soğuk ve donuk olmak üzere et ve et ürünleri , süt ve süt ürünleri , çikolata , balık , donmuş sebze ve meyvelerin yanı sıra ilaç taşımacılığı  gibi çeşitli taşıma alanımızı  gün geçtikçe genişletmekteyiz . Hatta çiçek taşımacılığı gibi ısı özelliği korunması gereken diğer bitkilerinde taşınması alanında hizmetlerimiz vardır. Yemek taşımacılığı da buna dahil edilebilir. Özellikle büyük geniş katılımlı organizasyonların ikramları için hem frigolu hem de liftli olan araçlara ihtiyaç vardır. Bu vesile ile firmamız fuar taşımacılığı , soğuk yemek organizasyon , piknik , düğün , nişan miting ve benzeri organize toplantılar için yemek taşımacılık hizmetimizde bulunmaktadır. Özellikle büyük kentlerin büyük olmazsa olmazı fuar ve diğer organizasyonların yiyecek ve içeceklerin dereceli ürünleri için frigo araçlara ihtiyacı vardır.
Yukarıda belirtilen çalışmalardan yola çıkılarak hizmet ağımız çok fazla genişlemiş durumdadır. Hal böyle olunca ülkemizde ihtiyaç haline frigorifik taşımacılık ayrıcalıklı bir sektör haline gelmiştir. Bu çalışma için araçların özellikle gıda taşımacılığı için ekstra sistemlerle donatılması gerekmektedir. Hijyen ve hız kurallarına önem veren firmamız güncel teknoloji ile araçlarımızı donanımlı hale getirmiş bulunmaktayız . Özellikle frigo taşımacılığın olmazsa olmazı fiber kasa ve klimadır. Fiber kasalar ürünlerin ısı derecelerini koruma açısından son derece önemlidir. Klima ise +25 derece ile -24 derece aralığında ayarlanabilir olması gerekir.
Frigorifik nakliye çalışmaları için araçlarımız günlük frigo araç kiralaması yapılmaktadır. Günlük ve aylık araç kiralaması yapılırken firmamız şoförü olması önemle tercih edilen kiralama yöntemidir. Yıllık kiralamalarda ise şoförsüz frigo araç kiralaması firmalar tarafından tercih edilmektedir. Siz değerli müşterilerimiz için telefonlarımız , mail adreslerimiz üzerinden işleriniz acil ise ( 7/24  ) 05426047184  bize  ulaşabilirsiniz .

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde. FRİGO

Acil ise ( 7/24 ) 05426047184

Acil ise ( 7/24 ) 05426047184

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız