SOĞUTUCULU ARAÇ KİRALAMA 05426047184 -02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

SOĞUTUCULU ARAÇ KİRALAMA


Soğuk zincir ilaç taşımacılığı

SOĞUTUCULU ARAÇ KİRALAMA

Firmamıza ait olan , şehir içi mikro frigo dağıtım araçlarımızdan olan en küçük frigo doblo araçlarımız ile soğutuculu araç kiralama hizmeti vermekteyiz . Araçlarımız kiralama hizmeti verilirken öncelikle hangi şehirde , ne kadar sürede ve hangi sıcaklık derecede hizmet vereceği bilgilerini aldıktan sonra günlük , aylık ve yıllık sözleşmeli kiralama hizmeti vermekteyiz . Kiralama şoförlü ve şoförsüz olmak üzere SOĞUTUCULU ARAÇ KİRALAMA  hizmeti ile  türlü ticari hayatında yerini alan firmamız çok aktif bir  şekilde çalışmaktadır.

Kiralama yapılacak araç ve yapacağı km ile işin ağırlığı dikkate alınarak ücretlendirme yapılmaktadır. İstanbul da şehir içi frigolu – liftli kamyon ve kamyonetler .Türkiye’nin bir çok iline soğutuculu araç kiralama işlemi yapılmaktadır. İster iletişim formu üzerinden ister cep telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Siz değerli müşterilerimize günün her vaktinde yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Soğuk gıda taşımacılığı özel yalıtımlı kasalar ile daha güvenli ve daha az riskle yapılmaktadır. Sizde bu deneyime bizimle sahip olmak SOĞUTUCULU ARAÇ KİRALAMA yapmak istiyorsanız  lütfen aşağıda bulunan iletişim numarası üzerinden bizimle iletişime geçin. DAYSAL FRİGO SOĞUK GIDA TAŞIMACILIĞI – LİFTLİ VE ASANSÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA GİBİ SOĞUTUCULU ARAÇ KİRALAMA yapılmaktadır.

FRİGO ARAÇ KİRALAMA , İSTANBUL ŞEHİRİÇİ SERİN-SOĞUK VE DONUK ÜRÜNLERİNİZ İÇİN ARAÇ KİRALANIR.KİRALIK FRİGO ARAÇLAR, Yurt içi ve İstanbul şehir içi  +18 ve -24 Dereceye kadar ürünlerin taşınmasına sağlarız. SOĞUK ARAÇ KİRALAMA, Her boy frigo kamyon ve kamyonetlerle ve her istenilen sıcaklık derecesinde taşımacılık. DONUK ARAÇ KİRALAMA, Donuk ürünleriniz -18 derece sıcaklık derecesinde ürün sevkiyatlarınız bizim işimizdir.

FRİGORİFİK ARAÇ KİRALAMA, Frigo araçlarımız ile günlük , aylık ve yıllık kiralama ile hizmet vermekteyiz. LİFTLİ ARAÇ KİRALAMA, Araçlarımızda bulunan asansör ile transpalet , paletli ürünleriniz kolayca taşınmaktadır. ASANSÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA, Frigo araçlarımızda bulunan arka kapak liftleri kolay ve hızlı nakliye hizmeti sağlar. KİRALIK FRİGO KAMYON, Altı teker , on teker , kırkayak kamyon ve kamyonetlerle frigo hizmeti verilmektedir. KİRALIK FRİGO KAMYONET, Doblo tarzı araçlarımız ile mikro dağıtımda şehir içi nakliye hizmeti vermekteyiz .

FRİGORİFİK ARAÇ KİRALAMA, frigorifik kamyonet , kamyon ve tır ile serin , soğuk ve donuk taşıma hizmetindeyiz. SOĞUK TAŞIMA, +4 derece ile -4 derece arasında sıcalık dereceği ile soğuk taşıma hizmeti vermekteyiz. SOĞUK HAVA TAŞIMA, Araçlarımızda bulunan ayarlanabilir klima ile istenilen derecede taşıma hizmeti veriyoruz. DONUK HAVA TAŞIMA, frigofirik araçlarımız ile donuk ürünleriniz itina ile taşınmaktadır.

SOĞUK HAVA NAKLİYE, Mevcut hava sıcaklığı ne olursa olsun ürünleriniz sorunsuz bir frigo hizmeti vermekteyiz .SOĞUK HAVA NAKLİYESİ ,İstanbul şehiriçi hızlı ve güvenli frigo araçlarımız ile -24 dereceye kadar hizmetimiz vardır. DONUK HAVA NAKLİYESİ, Yurtiçi ve İstanbul şehiriçi  +18 ve -24 Dereceye kadar ürünlerin taşınmasına sağlarız. FRİGO LOJİSTİĞİ, Her boy frigo kamyon ve kamyonetlerle ve her istenilen sıcaklık derecesinde taşımacılık. SOĞUTUCULU NAKLİYE, Araçlarımızda bulunan asansör ile transpalet , paletli ürünleriniz kolayca taşınmaktadır. SOĞUTUCULU TAŞIMA, frigorifik kamyonet , kamyon ve tır ile serin , soğuk ve donuk taşıma hizmetindeyiz. SOĞUTUCULU ARAÇ KİRALAMA, frigofirik araçlarımız ile donuk ürünleriniz itina ile taşınmaktadır.

SOĞUTUCULU KAMYON KİRALAMA, frigofirik araçlarımız ile donuk ürünleriniz itina ile taşınmaktadır. İLAÇ NAKLİYESİ, Yurtiçi ve İstanbul şehiriçi  +18 ve -24 Dereceye kadar ürünlerin taşınmasına sağlarız. İLAÇ TAŞIMACILIĞI, frigorifik kamyonet , kamyon ve tır ile serin , soğuk ve donuk taşıma hizmetindeyiz. SOĞUK İLAÇ TAŞIMACILIĞI, frigofirik araçlarımız ile donuk ürünleriniz itina ile taşınmaktadır. PASTA TAŞIMACILIĞI , Frigo araçlarımız ile günlük , aylık ve yıllık kiralama ile hizmet vermekteyiz. PASTA NAKLİYESİ , Her boy frigo kamyon ve kamyonetlerle ve her istenilen sıcaklık derecesinde taşımacılık. PASTA VE KEK NAKLİYESİ , frigofirik araçlarımız ile donuk ürünleriniz itina ile taşınmaktadır.

ÇİKOLATA TAŞIMA , Yurtiçi ve İstanbul şehiriçi  +18 ve -24 Dereceye kadar ürünlerin taşınmasına sağlarız. ÇİKOLATA NAKLİYESİ , Mevcut hava sıcaklığı ne olursa olsun ürünleriniz sorunsuz bir frigo hizmeti vermekteyiz .ÇİKOLATA TAŞIMACILIĞI ,Her derece için özel imal edilmiş soğutuculu araçlarımız ile çikolata taşımacılığı bizimdir.ET VE SÜT ÜRÜNLERİ NAKLİYESİ , Serin , soğuk ve donuk et ve süt ürünleri taşımak için kiralık kamyon vardır.ET VE SÜT ÜRÜNLERİ TAŞIMA ,Donmuş , soğuk ve serin taşınması gereken ürünler için araç kiralanır.ET VE SÜT ÜRÜNLERİ NAKLİYESİ , Aylık ve yıllık soğutuculu araç kiralama hizmeti vermekteyiz .FRİGOFİRİK NAKLİYE,  Asansörlü araçlarımız ile soğutuculu ve ısıtıcılı özellikleri olan kiralık frigo araçlarımız. FRİGOFİRİK TAŞIMA,  İstanbul şehir içi kiralık soğutuculu kamyon ve kamyonetler ile birlikte doblo kiralanır.

FRİGOFİRİK TAŞIMACILIK, Kiralık soğutucu kamyon , kamyonet uygun fiyatlarla hizmetinizdedir. FRİGOFİRİK NAKLİYE, Sıcaklı ne olursa olsun ayarlanabilen özellikleri ile ürünler daha sağlıklı taşıyoruz. FRİGOFİRİK KAMYON , kiralık frigo ısuzu , Mitsubishi kamyon ve kamyonetlerimiz ile frigo hizmeti veriyoruz.

FRİGOFİRİK KAMYONET, Kiralık frigolu araçlarımızla şoförlü ve şoförsüz olmak üzere kiralanır. FRİGOFİRİK ARAÇ KİRALAMA , Uygun fiyatlarla kiralık soğutuculu araçlarımız vardır. FRİGOFİRİK LOJİSTİK,  Soğuk gıda dağıtım zinciri ile serin , soğuk ve donuk dağıtım hizmeti veriyoruz .UCUZ FRİGO ARAÇ KİRALAMA , İstanbul şehir içinde en uygun , ucuz fiyatlarla hızlı ve güvenli hizmet. İSTANBUL DA UCUZ FRİGO DOBLO , +4 ve  -18 dereceli kiralık doblo , frigolu doblo kiralama. FRİGOLU DOBLO KİRALAMA , kiralık soğutuculu doblo , günlük , aylık ve yıllık kiralık olarak verilir . SOĞUK GIDA DAĞITIMI ,kiralık soğutuculu araçlarla , parsiyel ve komplo taşımacılık yapıyoruz .SOĞUK GIDA LOJİSTİĞİ İSTANBUL , Gıda taşımacılığında öncü ve lider firmamız , uygun fiyatlarla hizmetinizdedir.

DAYSAL FRİGO 05426047184, İstanbul da kiralık soğutuculu kamyon ve soğutuculu kamyonetlerimiz burada. EKSİ 18 TAŞIMA ,  Donmuş ürünlerin taşınması için kiralık soğuk araç ve ucuz frigolu kamyon kiralama ARTI DÖRT TAŞIMA , +4 VE -18 DERECELİ ürünleriniz kiralık frigo araçlar ile güvenli bir şekilde taşınır. DERECELİ ÜRÜN TAŞIMA, Her dereceye ayarlanabilen araçlarımız ile serin , soğuk ve donuk kiralık kamyonlar. DERECELİ ÜRÜN NAKLİYESİ , soğuk ilaç taşımacılığı , soğuk çikolata taşıma ve nakliyesi , donmuş ürün nakliyesi.

SOĞUK GIDA ZİNCİRİ , soğuk gıda taşımacılığı , soğuk ürün nakliyesi , düğün nişan organizasyonu, piknik organizasyon araçları , sıcak yemek taşımacığı , liftli ve asansörlü nakliye,Ülkemiz diğer ülkelerin yakaladığı teknolojik zamanı nakliye sektörüne uyarlaması için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz . Soğutuculu , Frigolu nakliye hizmeti henüz batılı devletlerin seviyesine geçebilmiş değildir. Hala açık kasa kamyon ve kamyonetlerle yaş sebze ve meyve taşımacılığı yapılmaktadır.

Bu açık kasa kamyon ve kamyonetlerle ürünlerin ısı özellikleri dikkate alınmadığı için taşınan her 100  ürünün 25 i ( % 25 ) lik ürün kaybına sebep olmakta olduğu yetkililer tarafından tespit edilmiştir.Bu bağlamda hükumetimiz 01/01/2019 , yani 1 ocak 2019 tarihi itibariyle yaş sebze ve meyvelerin taşınması için kapalı kasa yani frigolu kamyon ve kamyonetlerin kullanılması yasal ve zorunlu hale getirmiştir.Bu tarihten sonra resmi olarak Beledilerin HAL yasasına göre yaş sebze ve meyve hali ne gelecek ve gidecek ürünlerin taşınması için soğutuculu , frigolu  araçların kullanılması zorunlu hale getirilmişti .

Bu bağlamda İstanbul Küçükçekmece merkezli soğuk gıda taşımacılığında öncü firmamız ile soğutuculu frigolu nakliye araçlarımız ile hizmet vermekteyiz . Ucuz ve uygun fiyatlarla soğutuculu frigolu kamyon ve kamyonetlerimiz ile gıda  taşımacılığı , ilaç taşımacılığı , yemek taşımacılığı , asansörlü nakliye, günlük , aylık ve yıllık şoförlü ve şoförsüz araç kiralama hizmeti vermekteyiz . Vip ilaç dağıtım hizmetleri.

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

05426047184 – www.frigocum.com

donuk araç kiralama

frigolu araç kiralama

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız