İstanbul Şehir içi Soğuk İlaç Taşımacılığı | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

İstanbul Şehir içi Soğuk İlaç Taşımacılığı


İstanbul da Çikolata Taşımacılığı

İstanbul Şehir içi Soğuk İlaç Taşımacılığı

İstanbul Şehir içi Soğuk İlaç Taşımacılığı

İstanbul Şehir içi Soğuk İlaç Taşımacılığı; Metropol bir şehir olan İstanbul yaklaşık kayıt dışı nüfusu ile  20 milyon kişinin yaşadığı dünyanın en kalabalık kenti olarak kayıtlara geçmiştir. Böyle mega bir kentin ve insanlarının  en önemli  ihtiyaç maddesi de ilaç taşımacılığıdır.Bu ilaç taşımacılığı da mevcut iklim özelliklerine göre sıcak havalarda serin , soğuk havalarda da ılık bir şeklide bir noktadan başka bir noktaya taşınması açısından ortaya soğuk ilaç taşımacılığı çıkmıştır.

İstanbul Şehir içi Soğuk İlaç taşımacılığı kara yolları yönetmeliği ile belirlenen ısı özellikleri korunarak soğuk ilaç nakliyesi yapılmaktadır. Soğuk ilaç taşımacılığı için öncelikli olarak araçları frigorifik sistemi ile donatılması gerekmektedir. Bu sistem olmadan ilaç taşımacılığı olması imkansızdır. Bu frigorifik sistem nedir ? nasıl çalışır ? soğuk ilaç kaç derecede taşınır ? bun sorulara cevap bulmak için tecrübeler ve  bilimsel veriler ile ilaçların geneli +15 derece ile + 25 derece aralığında bir sıcaklık değerinde olan frigo araçlar ile bir noktadan başka bir noktaya taşınması gerekmektedir. Ülkemizde ve dünyanın iklim özellikleri de dikkate alınarak -30 dereceye kadar olan kış aylarında ilaçların aşırı soğuk havalarda özelliklerini koruyarak bir noktadan başka bir noktaya taşınması gerekir. Yol boyunda -30 dereceli çok soğuktan ilaçların etkilenmemesi gerekmektedir. Frigofirik kamyon ve frigofirik kamyonetlerimizde bulunan fiber kasa  ve klima sayesinde  bu ısı özellikleri korunarak nakliye yani taşıma yapılmaktadır. Isı ayarlanabilir klima ile yaz sıcaklığının en yüksek olduğu yerlerde +40 dereceye kadar olan bir gün içerisinde bu ilaçların bir noktadan başka bir noktaya nasıl taşınması gerekir ? İşte tam bu sırada da frigorifik araçlarımız devreye girmektedir. +40 dereceye kadar olan bir ortamda bir noktadan başka bir noktaya gidecek olan ilaçlar  fiber kasa ile birlikte klima soğutma sistemi ile +15 dereceye kadar klimalar ayarlanıp soğuk bir şeklide ilaçlar bozulmadan nakliyesi sağlıklı bir şeklide yapılmaktadır. Bu be benzeri insanların ihtiyaçlarını karşılamak amaçlı İstanbul Şehir içi soğuk ilaç taşımacılığı alanında özenli  , hızlı ve ucuz frigolu nakliye hizmeti vermekteyiz .

Daysal Frigo Soğuk Gıda Taşımacılığı olarak soğuk  ilaç taşımacılığı alanında da soğuk zincir ağı oluşturmuş durumdayız . Soğuk zincir taşımacılığı ile İstanbul da liftli araç kiralama, soğuk hava taşımacılığı , soğuk zincir nakliyesi , tatlı ve pasta taşımacılığı , süt ve süt ürünleri taşımacılığı , et ve et ürünleri taşımacılığı , çiçek taşımacılığı , hamur ve  mantı türü donuk ürün taşımacılığı , balık taşımacılığı alanında uygun fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimize bir tuş kadar yakınız .

İstanbul Şehir içi Soğuk İlaç Taşımacılığı

İstanbul Şehir içi Soğuk İlaç Taşımacılığı

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız