FRİGOFİRİK TIR 05426047184-02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

FRİGOFİRİK TIR 05426047184


ISITICILI SICAK TAŞIMA - TERMOKİNG TAŞIMA

FRİGOFİRİK TIR 05426047184

FRİGOFİRİK TIR

FRİGOFİRİK TIR ; frigofirik taşımacılık alanında kara yolu taşımacılığı için genelde yurtiçi yani şehirler arası yük taşımacılığı yapan büyük tonajlı yani 25 ton ürün taşıma kapasitesine sahip uzun araçlara   denir.

Frigofirik tır; özellikeri itibariyle 12 tekere sahiptir. İki bölümden oluşmaktadır. birincisi kupa çekici , ikincisi ise kasa  yani dorse kısmı olmak üzere iki ayrı bölümden oluşmaktadır. Dorse kasa uzunluğu itibariyle 13,60  metredir. Yüksekliği ise 2,60 metredir. Genişlik ise en fazla 2.50 metre olarak yapılmaktadır. Bu frigo tır kasaları 80×120 cm olan europalet olarak 33 palet ürün almaktadır.  Ağırlık olarak ise en fazla 25 ton alabilen bu araçlar kara yolu taşımacılığı alanında en fazla ve en ağır ürün taşıma kapasitesi olan bir nakliye aracıdır. Genel olarak Şehirler arası yük taşımacılığı için kullanılır. Şehiriçi taşımacılık için hiç uygun bir araç değildir. Çünkü şehir için de yolların dar lığı ve  diğer trafiksel etkenlerden dolayı riskli bir taşıma şekline  sahiptir.

SOĞUK TAŞIMACILIK;Daysal Frigo Soğuk gıda taşımacılığı ; ayarlanabilir soğutucu klima cihazlı araçlarımız fiber kasa özelliği ile frigorifik taşımacılık yapmaktadır .
Serin , soğuk ve donuk ürünleriniz , +18 dereceli , + 4 dereceli , -4 dereceli , -18 ve -24 dereceli olan gıda , ilaç , çiçek , balık , çikolata , tatlı ve pasta gibi sıcaklığı ve soğukluğu korunması gereken ürünlerin taşınması işinizi hızlı ve güvenle taşımaktayız .İstanbul Küçükçekmece merkezli firmamız özellikle İstanbul şehiriçi ve Marmara bölgesi başta olmak yurtiçi nakliye , lojistik , taşımacılık ile karşınızdayız .DAYSAL FRİGO SOĞUK GIDA TAŞIMACILIĞI , SOĞUK TAŞIMA, SOĞUK TAŞIMACILIK , FRİGO TAŞIMA , FRİGO NAKLİYE,FRİGO TAŞIMA  YAPAN FİRMALAR, SOĞUK TAŞIMACILIK YAPAN FİRMALAR , DONUK TAŞIMACILIK , DONUK TAŞIMACILIK , FRİGOFİRİK TAŞIMA , FRİGORİFİK TAŞIMA,  FRİGOFİRİK NAKLİYE ,  SOĞUK ARAÇ KİRALAMA ,FRİGO ARAÇ KİRALAMA, FRİGO KAMYON KİRALAMA, FRİGO KAMYONET KİRALAMA, DONMUŞ GIDA TAŞIMACILIĞI , KİRALIK FRİGO KAMYON , KİRALIK FRİGO KAMYONET , SOĞUTUCULU DOBLO ARAÇ KİRALAMA, SOĞUK İLAÇ TAŞIMA , SOĞUK  HAVA  TAŞIMA , SOĞUK HAVA TAŞIMACILIĞI , LİFTLİ ARAÇ KİRALAMA, LİFTLİ KAMYON KİRALAMA , LİFTLİ KAMYONET KİRALAMA , TATLI TAŞIMA , PASTA TAŞIMA , SOĞUK PASTA TAŞIMA, SOĞUK PASTA TAŞIMACILIĞI  , DAYSAL FRİGO , UCUZ FRİGO TAŞIMA , UCUZ FRİGOLU TAŞIMA ,  FRİGOLU NAKLİYE .

Bu frigofirik  tır taşımacılığı ticari nakliye alanında uzman kadrolar isteyen bir çalışma  alanı gerektirir. Hem pahalı hem de şoför  çalıştırmada sorunlu bir sektör olan frigolu tır piyasada az bulunmaktadır.

FRİGOFİRİK TIR KİRALAMA

SOĞUK TAŞIMA, SOĞUK ZİNCİR TAŞIMA

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız