Frigofirik Panelvan | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Frigofirik Panelvan 05426047184-02126240100


Frigofirik Panelvan

Frigofirik Panelvan 05426047184-02126240100

Frigofirik Panelvan

Frigofirik Panelvan; ticari araç içerisinde 4 veya 6 teker , 2 ton civarında taşıma kapasitesi ile soğutuculu sisteme sahip araçlara frigofirik panelvan denmektedir.

Daysal Frigo olarak frigofirik doblo , ffrigofirik kamyonet , frigofirik kamyon , frigofirik tır gibi her boy soğutuculu araçlar ile ısı özelliği bozulmadan yapılan nakliye işlerini çalışma alanımıza almış bulunmaktayız . Frigo firik  Panelvan araçlar genelde şehiriçi mikro dağıtım araçları olarak kullanılmaktadır. Bu tip araçlar -18 derece ile +25 derece arasında sıcaklık değerinde serin , soğuk ve donuk ürün nakliye hizmetlerinde kullanılan frigo araç türüdür.

Yakıt tüketimi az ve  şehiriçi mikro dağıtım işlerinde yol kolaylığı sağladığı için müşterilerimizin en çok tercih ettiği  bir araç türüdür.  Bu Frigofirik panelvan tarzı araçlarımız şoförlü ve şoförsüz olarak müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda  günlük frigolu panelvan kiralama , aylık frigolu panelvan kiralama ve  yıllık frigolu panelvan  kiralama yapılmaktadır. Biz frigofirik  panelvan kiralayanların tercihleri ise yıllık ve şoförlü kiralama  tercih edilmektedir.  Sık sık farklı firmalar tarafından kiralaması yapılan frigofirik panelvan türü araçların aşırı derecede yıpranması gibi bir durum karşısında kiralayan ve kiraya  veren firmalar arasında büyük sorunlara yol açmaktadır. Bu sorunlar yüzünden de  her iki firma  arasında tatsız bir  ticaret yaşanmış olmaktadır.

Serin , soğuk ve  donuk ürünleriniz , +18 dereceli , + 4 dereceli , -4 dereceli , -18 ve -24 dereceli olan gıda , ilaç , çiçek , balık , çikolata  , tatlı ve  pasta gibi sıcaklığı ve soğukluğu korunması gereken ürünlerin taşınması işinizi hızlı ve güvenle taşımaktayız .İstanbul Küçükçekmece merkezli firmamız özellikle İstanbul şehiriçi ve Marmara bölgesi  başta olmak yurtiçi nakliye , lojistik   , taşımacılık ile  karşınızdayız .Günümüz dünyasında insanoğlu ;  doğanın ve  kendi imkanlarıyla oluşturdukları ürünlerin sağlıklı bir şekilde kullanıma sunuluncaya kadar , üretim yerinden tüketim yerine  ulaşması için FRİGORİFİK yani ısının istenilen düzeyde korunması amaçlanmış . Her  ürünün kendine  ait ısıya  veya  soğuğa duyarlı özellikleri vardır. Bu özelliklerin korunabilmesi için günümüz teknolojisi devreye sokulmuştur. Ürünlerin ısıya  ihtiyacı var ise ısıtıcılı özellikleri olan teknoloji kullanılmış , yok  eğer ürün soğuğa ihtiyacı var ise soğutuculu teknoloji kullanılarak ürünlerin ulaştırılmasında FRİGO TAŞIMACILIĞI ortaya çıkmıştır. Donuk taşımacılık için -18 , soğuk taşımacılık için +4 ,  serin taşımacılık için +18 dereceli araçlar kullanılmaktadır. Örnek olarak çikolata  +15 ila  25 derece olarak taşınmaktadır. Süt ürünleri peynir  ve yoğurt gibi ürünler ise +4 derece olarak  frigo kamyon ve frigo kamyonetlerle taşınmaktadır. Daha  önceden dondurulmuş  ve  -18 derece görmüş ürünlerinde yine -18 derecede taşınması gerekmektedir.

Soğutuculu yani frigo araç için en önemli 2 özellik gerekmektedir. Birincisi araçta bulunan kasanın fiber olması  , diğer taraftan da istenilen sıcaklığı verebilecek soğutucu veya ısıtıcı özellik olan kliması olması gerekmektedir. Frigorifik taşımacılık için en önemli iki özellik mevcut ısıyı korumak , taşınma esnasında ısı kaybını telafi edebilecek klima olması yanında hızlı bir SOĞUK ZİNCİR TAŞIMACILIĞI ağına  sahip olmak gerekmektedir. Firmamız liftli taşıma, frigo taşıma , araçlarımızda bulunan asansörlü özelliği  ile hazır paletli ürünlerin taşınması kaçınılmaz olmuştur.

 

Frigofirik Panelvan

Frigofirik Panelvan

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız