Frigo Araçlar Nasıl Kiralanır ? | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Frigo Araçlar Nasıl Kiralanır ?


İstanbul Şehiriçi Frigolu Nakliye

Frigo Araçlar Nasıl Kiralanır ?

Frigo Araçlar Nasıl Kiralanır ?

Frigo Araçlar Nasıl Kiralanır ? Değerli okuyucularımızın son yıllarda internette en çok aradığı hizmet ve nakliye taşıtma kelimesi olarak frigo araçlar nasıl kiralanır ? şeklindedir.

Özellikle son yıllarda ürünlerin yani et ve  et ürünleri taşımacılığı , süt ve süt ürünleri taşımacılığı , sebze  ve meyve taşımacılığı, çiçek ve diğer bitki taşımacılığı, tatlı ve pasta taşımacılığı, baklava taşımacılığı, çikolata taşımacılığı, yemek organizasyon taşımacılığı, soğuk ilaç taşımacılığı gibi bir çok alanda kullanılmak  üzere +25 derece ile -24 derece aralığında soğutma sistemi olan klimalar ile donatılmış araçların şoförlü ve şoförsüz olmak üzere aylık , yıllık gibi süreleri kapsayan şekilde kiralama hizmetleri olarak ortaya çıkmıştır.

İstanbul Küçükçekmece merkezli firmamız bünyesinde bulunan öz mal frigo araçlarımızla , istanbul şehiriçi ve yurtiçi serin , soğuk ve donuk olmak üzere , ilaç taşımacılığı, gıda taşımacılığı, çikolata taşımacılığı, et ve süt ürünleri taşımacılığı , çiçek taşımacılığı , piknik ve düğün organizasyonu , yemek taşımacılığı , frigo kamyon kiralama , liftli ve asansörlü nakliye işleri , hem soğutuculu hem de liftli asansörlü nakliye hizmetini uygun fiyatlarla hızlı ve güvenli her derecede hizmet vermekteyiz .

frigo taşımacılık,LİFTLİ KAMYONET,frigo kamyonet,frigolu taşıma,frigofirik nakliye,frigorifik nakliye,donuk ürün taşımacılığı,asansörlü taşıma,asansörlü taşımacılık,asansörlü nakliye,frigo kamyonet,frigo kamyon, soğuk gıda zincir,donuk hava taşımacılığı,soğuk hava taşımacılığı, soğuk hava nakliyesi,donuk hava nakliyesi, ilaç taşımacılığı, et ve süt ürünleri taşımacılığı, çikolata taşımacılığı, sebze ve meyve taşımacılığı, kiralık frigo kamyon, kiralık frigo kamyonet, kiralık asansörlü kamyon, kiralık asansörlü kamyonet, kiralık frigo araçlar, kiralık frigo doblo, kiralık frigolu araçlar, soğuk taşıma, sıcak taşıma, eksi 18 taşıma, artı 4 taşıma, frigorifik nakliye, frigorifik taşıma, istanbul frigo.

TÜRKİYE de  Soğuk gıda taşımacılığı tam olarak yaygınlaşmamıştır. Eski usullerle yapılan taşımacılık esnasında ürünlerin sağlıklı bir şekilde ısı kayıplarının en azami bir  şeklide korunması gerekmektedir. Ürünlerin her birinin ayrı ayrı özelliklerinden dolayı soğukluk ve sıcaklık dereceleri farklılık göstermektedir. Bu sıcaklık farklılıkları SOĞUK ZİNCİR DAĞITIM ile ayarlanabilir klima vb cihazlar kullanılmaktadır. Ayarlanabilir klima özelliği ile her bir ürünler + 15  / +25  dereceli olan taşımalar serin taşıma olarak adlandırılmaktadır. Örneğin genel olarak soğuk ilaç taşımacılığı olarak nitelendirilen taşımacılık bu sınıfa girmektedir. Bunun yanı sıra çikolata taşımacılığı da +15 ila + 25 dereceli taşımacılık sınıfında yer alır. SOĞUK HAVA TAŞIMACILIĞI veya başka bir deyişle SOĞUK ZİNCİR TAŞIMACILIĞI süt ve süt ürünleri +4 ile +8 derece olarak taşınmaktadır.  Peynir ,  yoğurt ve  ayran gibi ürünlerin  nakliyesi soğutuculu araçlarla  yapılmaktadır. Genellikle daha önceden dondurulmuş hamur , pasta malzemeleri , donmuş et , donmuş balık gibi ürünlerin taşıma dereceleri ise -18 derecedir. Et ürünlerinden olan salam, sucuk , pastırma , köfte gibi ürünler ise 0 ila +4 derece olarak sağlıklı bir şekilde korunaklı halde taşınması yapılmaktadır. DAYSAL FRİGO  olarak firmamız bünyesinde bulunan araçlarımızda soğutmanın yanı sıra ısıtma özelliği olan sistemde mevcuttur. Özellikle kış aylarında , hava sıcaklığının çok düşük olduğu ortamlardan geçerken araçların içerisinde bulunan ürünlerin soğuktan etkilenmemeleri için ürünlerin ısıtılması gerekmektedir. Bu durumda ise soğutmanın tam tersi olan araçlarımızda bulunan ısıtma özelliği devreye girerek  ürünlerin olumsuz etkilenmemesi için ısıtıcılı klima sistemi devreye girmektedir. Araçlarımızda hem ısı ölçer takıp sistemi ile birlikte ürünlerinizi cep telefonunuzdan da takip edebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen hassas ürünlerin Soğuk gıda taşımacılığı ile sağlıklı yapılmasını kolaylaştıran , zaman tasarrufu en önemli özelliği olan  asansör yani lift sistemi araçlarımıza eklenmiştir. Araçlarımızda bulunan asansör ile paletlenmiş ürünler el değmeden transpalet ler ile yada  forklift ile hızlı ve  güvenli bir şeklide ürünlerin yükleme ve boşaltma işleri yapılmaktadır.

frigolu kamyon kiralama

Frigo Araçlar Nasıl Kiralanır ?

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız