Frigo Araç Kiralama İstanbul | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Frigo Araç Kiralama İstanbul


İstanbul da Çikolata Taşımacılığı

Frigo Araç Kiralama İstanbul

Frigo Araç Kiralama İstanbul

Frigo Araç Kiralama İstanbul;  Frigo Araç Kiralama nedir ? İstanbul da frigo araç kiralama hizmetini kimler yapar ? frigo araç nasıl kiralanır ? Daysal Frigo soğuk gıda  taşımacılığı olarak İstanbul şehir içi öz mal frigolu kamyon , frigolu  kamyonet ve frigolu tır gibi araçların günlük , aylık ve yıllık kiralama hizmeti olarak tanımlanabilir.

Yiyecek ve içeceklerin yanı sıra ilaç , bitki gibi ürünlerin depolanması , nakliyesi gibi iş ve işlemler yapılırken ısı özelliklerinin korunması gerekmektedir. Her bir ürün depolama ve  nakliyesi yapılırken bozulmaması gerekmektedir. Eğer ürünler ısı özelliklerini koruyamazlar ise çabukça bozulurlar. Durum böyle iken insanlar ürünlerin özelliklerine göre serin , soğuk ve donuk olmak üzere sınıflandırmışlardır. Soğuk gıda taşımacılığı alanında serin taşıma ne  demektir ? Soğuk taşıma nedir ? donuk taşıma için hangi derecede  klima çalışması gerekmektedir ? Bu soruların cevabını aşağıda bilimsel veriler doğrultusunda açıklamakta fayda vardır. Çikolata türü ürünler genelde +15 ile +25 derece arasında depolama ve taşınması gerekmektedir. Pasta , süt ve  süt ürünleri , et ürünleri yani pastırma , sucuk , salam sosis gibi ürünler ise 0 derece ile +4 derece arasında depolama ve taşınması gerekmektedir. sebze  ve meyvelerin geneli itibariyle +4 derece olarak depolama  ve  taşınması gerekmektedir. Hamur  ve hamur ürünleri yani mantı ve pişmemiş börek tarzı ürünler -18 dereceli olarak saklanmalı veya frigo nakliyesi yapılmalıdır.  Donuk balık ve diğer deniz ürünleri -18 derecede depolama ve  taşınması gerekmektedir. Dondurma  ise  genellikle -24 derece gibi yüksek soğuk özelliği olan depolama ve nakliyesi ile taşınması gerekmektedir.

Yukarıda da belirtildiği gibi frigo araç kiralama İstanbul için çok kalabalık bir şehirde en önemli yerini almış durumdadır. Metropol bir şehirde yiyecek ve içeceklerin saklama  yani depolama ve nakliye ağı sağlıklı olmalı ki bu ürünlerin soğuk zinciri kırılmadan tüketiciye ulaşımının sağlanması gerekmektedir. Bu gereklilikten yola çıkılarak ticari araçlara fiber kasa ile birlikte ısıtma  ve soğutma özelliği olan klimalar takılmıştır. Bu klima sayesinde ürünler ısı özelliklerini koruyarak tüketiciye ulaşımı sağlanmaktadır. Soğuk zincir taşımacılığı olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda frigolu kamyonet kiralama , frigolu kamyon kiralama , frigolu tır kiralama hizmeti vermekteyiz . Bu şekilde soğutuculu kamyon  kiralama için aşağıda belirtilen telefonlardan bize ulaşabilirsiniz .05426047184 veya 02126240100

Frigo Araç Kiralama İstanbul

Frigo Araç Kiralama İstanbul

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız