DAYSAL FRİGO SOĞUK GIDA TAŞIMACILIĞI | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Daysal Frigo Soğuk Gıda Taşımacılığı


İstanbul Şehir içi soğuk zincir taşımacılığı

Daysal Frigo Soğuk Gıda Taşımacılığı

DAYSAL FRİGO SOĞUK GIDA TAŞIMACILIĞI

Daysal frigo soğuk gıda taşımacılığı; +25 derece ile  -24 derece arasında olan ürünlerin sıcaklık dereceleri korunarak yapılan nakliye çalışmalarına Soğuk gıda  taşımacılığı denir.

Daysal frigo soğuk gıda taşımacılığı ne demek ? ne iş yapar ? hangi ile ve bölgelerde hizmet vermektedir ? kısaca bu sorulara cevap vermek gerekirse ;

Daysal Frigo adı soy ismimizin çalışma adına ilave dilmesi ile ortaya çıkmıştır. Daysal soyadı ülkemizde fazla kullanılan bir  isim değildir. Hal böyle olunca zaten soy ismimiz ve  az bulunan bir isim olduğu için firma  adı olaran öncelikli tercih edilmiştir.

Özellikle +25 derece ile – 24 derece aralığında olan ürünleri başta İstanbul Şehir içi frigolu nakliye  hizmetleri yanında yurt içi frigolu nakliye hizmeti sunmaktadır. Yurt dışı çalışmalarımız bulunmamaktadır. En çok frigolu nakliye çalışmalarımız İstanbul -İzmir , İstanbul İzmit , İstanbul – Ankara , İstanbul Antalya , İstanbul – Adana , İstanbul -Bursa , İstanbul – Balıkesir gibi en çok marmara bölgesi , ege  bölgesi ve akdeniz bölgesi ve iç anadolu bölgesi hizmet alanımız içerisindedir.

Daysal Frigo Soğuk Gıda Taşımacılığı adı ile soğuk yani frigorifik lojistik hizmetleri içerisinde bulunmaktayız.  Kendi Öz mal frigofirik araçlarımız vardır. Son yıllarda üreticiden tüketiciye ulaştırılması gereken frigo yani soğutuculu ürünlerin nakliyesi ürünler bozulmadan taşınması gerekmektedir. Özellikle soğuk gıda taşımacılığı , soğuk ilaç taşımacılığı , soğuk yemek taşımacılığı, soğuk çiçek taşımacılığı , soğut et ve et ürünleri taşımacılığı , soğuk süt ve süt ürünleri taşımacılığı gibi yiyecek ve  içeceklerin bozulmadan üretim noktasından alınıp tüketim noktasına  veya soğuk hava depolarına nakledilmesi gerekmektedir. Bu nakil iş ve işlemleri esnasında  serin , soğuk ve  donuk ürünler olarak tasnif edilen ve daha önceden belirlenen ısı yani sıcaklık değerleri ortaya konulmuştur. Bu sıcaklık dereceleri her bir ürün için farklılıklar göstermektedir. Bilim insanları ve tecrübeler sayesinde her bir ürünün üreticiden tüketiciye ulaştırılması , veya depolanması gerekmektedir. Bu  çağımızın ve  teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde ürünler bu soğuk depolama ve  nakliye ile ürünlerin raf ömürlerini uzatmayı başarmışlardır.  Her bir ürün bin bir zahmetle ortaya çıkmaktadır. Bu ürünlerinde tüketimine  kadar olan süre ne  kadar uzun olursa firmalar açısından o kadar mükemmel olur. Eğer ürünler depolama ve taşınması esnasında ürün özelliğini kaybederse bütün emekler boşa gitmiş olacaktır. Hal böyle iken bu emeklerin  ve diğer masrafların boşa gitmemesi için teknoloji frigo taşımacılığı ortaya çıkmıştır.

Bu ve benzeri ihtiyaçlar özellikle metropol şehirlerde daha fazla ihtiyaç halini almıştır. Yaklaşık 130  ülke nüfusundan daha fazla bir yaşamın olduğu  İstanbul için soğuk depoculuk ve soğuk nakliye arışı ihtiyaç halini almıştır. Yurtiçi Soğuk taşıma, yani yurtiçi frigo taşımacılık ile İstanbul a frigo tır ile gelen ürünler soğuk hava depolarında  tutulmaktadır. Buralardan da mikro dağıtım ağı ile İstanbul Şehiriçi Frifo Taşıma ile soğuk ürünlerin dağıtımı yapılmaktadır. Serin , soğuk  ve donuk ürünler +25 derece ile -24 derece arasında ayarlanabilir klimalı araçlar ile frigolu doblo , frigolu panelvan , frigolu kamyonet , frigolu orta boy kamyon ile soğuk zincir taşıma , soğuk zincir dağıtım , soğuk zincir nakliye  , soğuk gıda  taşımacılığı , frigolu nakliye hizmet ağına sahip olan firmamız hem ucuz hem güvenilir hizmet vermektedir.

DAYSAL FRİGO SOĞUK GIDA TAŞIMACILIĞI

DAYSAL FRİGO SOĞUK GIDA TAŞIMACILIĞI

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız