Daysal Frigo Donuk Gıda Taşımacılığı | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Daysal Frigo Donuk Gıda Taşımacılığı


Daysal Frigo Donuk Gıda Taşımacılığı

Daysal Frigo Donuk Gıda Taşımacılığı

Daysal Frigo Donuk Gıda Taşımacılığı

Daysal Frigo Donuk Gıda Taşımacılığıİstanbul şehir içi ve şehirler arası frigo taşımacılık olarak 1958 yılında Niğde de kurulmuştur. Yaklaşık 7 yıldır ise İstanbul Küçükçekmece Yeşilova mahallesinde Florya Metrobüs durağına  çok yakın bir adreste hizmetimizi sürdürmekteyiz .

Niğde İstanbul arasında açık kasalı kamyonlar  patates , soğan kavun ve  karpuz gibi ürünlerin  taşımacılığı alanında uzun yıllar  hizmet vermiştir. 2000 yılından sonra da ithal muz  gibi ürünlerin taşınması alanında hizmetlerimiz olmuştur. İthal muz taşımacılığı ile de  frigolu taşımacılık sektörüne giriş yapan firmamız faaliyet alanını frigorifik nakliye olarak  değişikliğe gitmiş oldu.

Firmamız  bünyesinde bulunan frigofirik öz mal araçları ile serin , soğuk ve donuk olmak üzere et ve et ürünleri , süt ve süt ürünleri , çikolata , balık , yağ , yoğurt , peynir ,salam, sosis ,köfte ,sucuk ,donmuş sebze ve  meyvelerin yanı sıra ilaç taşımacılığı alanında da hizmet alanımız gün geçtikçe genişlemiştir.Hatta çiçek taşımacılığı gibi ısı özelliği korunması gereken diğer bitkilerinde taşınması alanında hizmetlerimiz vardır. Yemek taşımacılığı da  buna dahil edilebilir. Özellikle büyük geniş katılımlı organizasyonların ikramları için hem frigolu hem de liftli olan araçlara ihtiyaç vardır. Bu vesile ile firmamız fuar taşımacılığı , soğuk yemek organizasyon , piknik , düğün , nişan miting ve  benzeri organize toplantılar için yemek taşımacılık hizmetimizde  bulunmaktadır.Özellikle  büyük kentlerin büyük olmazsa  olmazı fuar ve  diğer organizasyonların yiyecek ve içeceklerin dereceli ürünleri için frigo araçlara ihtiyacı vardır.

Yukarıda belirtilen çalışmalardan yola çıkılarak hizmet ağımız çok fazla  genişlemiş durumdadır. Hal böyle olunca ülkemizde ihtiyaç haline frigorifik taşımacılık ayrıcalıklı bir sektör haline  gelmiştir. Bu çalışma için araçların özellikle gıda taşımacılığı için ekstra sistemlerle donatılması gerekmektedir. Hijyen ve  hız kurallarına önem veren firmamız güncel teknoloji ile araçlarımızı donanımlı hale getirmiş bulunmaktayız . Özellikle frigo taşımacılığın olmazsa  olmazı fiber kasa ve klimadır. Fiber kasalar ürünlerin ısı derecelerini koruma açısından son derece önemlidir. Klima ise +25 derece ile -24 derece aralığında ayarlanabilir olması gerekir.

Frigorifik nakliye çalışmaları için araçlarımız günlük frigo araç kiralaması yapılmaktadır. Günlük ve aylık araç kiralaması  yapılırken firmamız şoförü olması önemle tercih edilen kiralama yöntemidir. Yıllık kiralamalarda  ise şoförsüz frigo araç kiralaması firmalar tarafından tercih edilmektedir.

Daysal Frigo Donuk Gıda Taşımacılığı

Daysal Frigo Donuk Gıda Taşımacılığı

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız