Çikolata Taşımacılığı | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Çikolata Taşımacılığı – 05426047184


İstanbul Şehir İçi İlaç Taşımacılığı

Çikolata Taşımacılığı – 05426047184

Çikolata Taşımacılığı

Çikolata Taşımacılığı; İnsanoğlunun  zevkle  yediği adını bile duyduğunda mutlu olduğu çikolata ürünleri +15 ile +25 dereceler arasında taşımacılığının yapılmasına denmektedir.

Daysal Frigo Soğuk Gıda Taşımacılığı adı ile soğuk yani frigorifik lojistik hizmetleri içerisinde bulunmaktayız.  Kendi Öz mal frigofirik araçlarımız vardır. Son yıllarda üreticiden tüketiciye ulaştırılması gereken frigo yani soğutuculu ürünlerin nakliyesi ürünler bozulmadan taşınması gerekmektedir. Özellikle soğuk gıda taşımacılığı , soğuk ilaç taşımacılığı , soğuk yemek taşımacılığı, soğuk çiçek taşımacılığı , soğut et ve et ürünleri taşımacılığı , soğuk süt ve süt ürünleri taşımacılığı gibi yiyecek ve  içeceklerin bozulmadan üretim noktasından alınıp tüketim noktasına  veya soğuk hava depolarına nakledilmesi gerekmektedir. Bu nakil iş ve işlemleri esnasında  serin , soğuk ve  donuk ürünler olarak tasnif edilen ve daha önceden belirlenen ısı yani sıcaklık değerleri ortaya konulmuştur. Bu sıcaklık dereceleri her bir ürün için farklılıklar göstermektedir. Bilim insanları ve tecrübeler sayesinde her bir ürünün üreticiden tüketiciye ulaştırılması , veya depolanması gerekmektedir. Bu  çağımızın ve  teknolojinin getirdiği yenilikler sayesinde ürünler bu soğuk depolama ve  nakliye ile ürünlerin raf ömürlerini uzatmayı başarmışlardır.  Her bir ürün bin bir zahmetle ortaya çıkmaktadır. Bu ürünlerinde tüketimine  kadar olan süre ne  kadar uzun olursa firmalar açısından o kadar mükemmel olur. Eğer ürünler depolama ve taşınması esnasında ürün özelliğini kaybederse bütün emekler boşa gitmiş olacaktır. Hal böyle iken bu emeklerin  ve diğer masrafların boşa gitmemesi için teknoloji frigo taşımacılığı ortaya çıkmıştır.

Bu ve benzeri ihtiyaçlar özellikle metropol şehirlerde daha fazla ihtiyaç halini almıştır. Yaklaşık 130  ülke nüfusundan daha fazla bir yaşamın olduğu  İstanbul için soğuk depoculuk ve soğuk nakliye arışı ihtiyaç halini almıştır. Yurtiçi Soğuk taşıma, yani yurtiçi frigo taşımacılık ile İstanbul a frigo tır ile gelen ürünler soğuk hava depolarında  tutulmaktadır. Buralardan da mikro dağıtım ağı ile İstanbul Şehiriçi Frifo Taşıma ile soğuk ürünlerin dağıtımı yapılmaktadır. Serin , soğuk  ve donuk ürünler +25 derece ile -24 derece arasında ayarlanabilir klimalı araçlar ile frigolu doblo , frigolu panelvan , frigolu kamyonet , frigolu orta boy kamyon ile soğuk zincir taşıma , soğuk zincir dağıtım , soğuk zincir nakliye  , soğuk gıda  taşımacılığı , frigolu nakliye hizmet ağına sahip olan firmamız hem ucuz hem güvenilir hizmet vermektedir.

SOĞUK GIDA TAŞIMA,LİFTLİ TAŞIMA,LİFTLİ NAKLİYE, ASANSÖRLÜ TAŞIMA , ASANSÖRLÜ NAKLİYE , KİRALIK ASANSÖRLÜ KAMYON , KİRALIK LİFTLİ KAMYON , KİRALIK ASANSÖRLÜ KAMYONET , KİRALIK LİFTLİ KAMYONET , LİFTLİ KAMYONET KİRALAMA , ASANSÖRLÜ KAMYON KİRALAMA , UCUZ LİFTLİ KAMYON-UCUZ ASANSÖRLÜ KAMYON , UCUZ LİFTLİ KAMYONET , UCUZ ASANSÖRLÜ KAMYONET-ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK , LİFTLİ TAŞIMACILIK-LİFTLİ NAKLİYE , ASANSÖRLÜ NAKLİYE , DAYSAL FRİGO , FRİGO DAYSAL ,FRİGOCUM , 05426047184

Çikolata Taşımacılığı

Çikolata Taşımacılığı

has44 administrator

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız