Asansörlü Taşıma 05426047184 – 02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Asansörlü Taşıma 05426047184 – 02126240100


ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Asansörlü Taşıma

Ülkemiz diğer ülkelerin yakaladığı teknolojik zamanı nakliye sektörüne uyarlaması için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz . Asansörlü Taşıma; Soğutuculu , Frigolu nakliye hizmeti henüz batılı devletlerin seviyesine geçebilmiş değildir. Hala açık kasa kamyon ve kamyonetlerle yaş sebze ve meyve taşımacılığı yapılmaktadır.  Bu açık kasa kamyon ve kamyonetlerle ürünlerin ısı özellikleri dikkate alınmadığı için taşınan her 100  ürünün 25 i ( % 25 ) lik ürün kaybına sebep olmakta olduğu yetkililer tarafından tespit edilmiştir.

Bu bağlamda hükumetimiz Asansörlü Taşıma 01/01/2019 , yani 1 ocak 2019 tarihi itibariyle yaş sebze ve meyvelerin taşınması için kapalı kasa yani frigolu kamyon ve kamyonetlerin kullanılması yasal ve zorunlu hale getirmiştir.

Asansörlü Taşıma Bu tarihten sonra resmi olarak Belediyelerin HAL yasasına göre yaş sebze ve meyve hali ne gelecek ve gidecek ürünlerin taşınması için soğutuculu , frigolu  araçların kullanılması zorunlu hale getirilmişti .Bu bağlamda İstanbul Küçükçekmece merkezli soğuk gıda taşımacılığında öncü firmamız ile soğutuculu frigolu nakliye araçlarımız ile hizmet vermekteyiz . Ucuz ve uygun fiyatlarla soğutuculu frigolu kamyon ve kamyonetlerimiz ile gıda  taşımacılığı , ilaç taşımacılığı , yemek taşımacılığı , asansörlü nakliye, günlük , aylık ve yıllık şoförlü ve şoförsüz araç kiralama hizmeti vermekteyiz .
Daysal Frigo Soğuk gıda taşımacılığı ;ASANSÖRLÜ TAŞIMA olarak ayarlanabilir soğutucu klima cihazlı araçlarımız fiber kasa özelliği ile frigorifik taşımacılık yapmaktadır .
Serin , soğuk ve donuk ürünleriniz , +18 dereceli , + 4 dereceli , -4 dereceli , -18 ve -24 dereceli olan gıda , ilaç , çiçek , balık , çikolata , tatlı ve pasta gibi sıcaklığı ve soğukluğu korunması gereken ürünlerin taşınması işinizi hızlı ve güvenle taşımaktayız .İstanbul Küçükçekmece merkezli firmamız özellikle İstanbul şehiriçi ve Marmara bölgesi başta olmak yurtiçi nakliye , lojistik , taşımacılık ile karşınızdayız.

Günümüz dünyasında insanoğlu ; doğanın ve kendi imkanlarıyla oluşturdukları ürünlerin sağlıklı bir şekilde kullanıma sunuluncaya kadar , üretim yerinden tüketim yerine ulaşması için FRİGORİFİK yani ısının istenilen düzeyde korunması amaçlanmış . Her ürünün kendine ait ısıya veya soğuğa duyarlı özellikleri vardır. Bu özelliklerin korunabilmesi için günümüz teknolojisi devreye sokulmuştur.

Ürünlerin ısıya ihtiyacı var ise ısıtıcılı özellikleri olan teknoloji kullanılmış , yok eğer ürün soğuğa ihtiyacı var ise soğutuculu teknoloji kullanılarak ürünlerin ulaştırılmasında FRİGO TAŞIMACILIĞI ortaya çıkmıştır. Donuk taşımacılık için -18 , soğuk taşımacılık için +4 , serin taşımacılık için +18 dereceli araçlar kullanılmaktadır. Örnek olarak çikolata +15 ila 25 derece olarak taşınmaktadır. Süt ürünleri peynir ve yoğurt gibi ürünler ise +4 derece olarak frigo kamyon ve frigo kamyonetlerle taşınmaktadır. Daha önceden dondurulmuş ve -18 derece görmüş ürünlerinde yine -18 derecede taşınması gerekmektedir.

Uygun fiyatlarımız , uzman kadromuz  ve  hızlı çözüm ortağınız  DAYSAL FRİGO . FRİGOLU NAKLİYE   bir  tık ötenizde .

İstanbul şehir içi frigolu nakliye de lider , 0542 6047184

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

05426047184 – www.frigocum.com

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız