YURT İÇİ SOĞUK ZİNCİR LOJİSTİĞİ 05426047184 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Yurt içi Soğuk Zincir Lojistiği


İstanbul Şehir içi soğuk zincir taşımacılığı
Yurt içi Soğuk Zincir Lojistiği

Yurt içi Soğuk Zincir Lojistiği

YURT İÇİ SOĞUK ZİNCİR LOJİSTİĞİ

Yurt içi Soğuk Zincir Lojistiği; Isı özelliği korunarak klimalı ve  fiber  kasalı kamyon , kamyonet ve  tır gibi frigorifik araçlar ile  taşıma ağına Yurt içi soğuk zincir lojistiği denir .

Genellikle doğal ürünlerin veya doğal ürünlerin işlenmesi ile elde edilen ürünlerin tüketimine  kadar  olan sürede ürünlerin bozulmalarını geciktirmek amacıyla Yurt içi Soğuk Zincir Lojistiği ortaya çıkmıştır.  Bir nevi buzdolabı bir ev  veya iş yeri için ne kadar değerli ise soğuk zincir de gıda taşımacılığı için çok değerlidir. Et ve et ürünleri yani salam , sosis , sucuk ,pastırma ve  diğer et türevlerinin tüketim için depolama ve nakliyesi sırasında ısı kaybının olmaması gerekir. Eğer +4 derece olan et ve et ürünleri bozulmadan soğuk depolara , soğuk depolardan da tüketim yerlerine ulaşımının sağlanması için YURT İÇİ SOĞUK ZİNCİR LOJİSTİĞİ ağının tam donanımlı olması gerekmektedir. Diğer ürünler içinde yine bu şeklide soğuk zincir taşıma alt yapısı olmalı ki süt ve süt ürünleri , hamur , mantı , pasta , börek , ekmek , ilaç , çiçek , balık , çikolata , baklava, sebze  ve  meyveler  de soğuk zincir lojistiğine  ihtiyaç duyulmaktadır.

Donmuş ürünler genellikle -18 dereceli olarak , et ürünleri ( salam , sosis , sucuk , pastırma vb ) sıfır veya  -4 dereceli olarak , süt ve  süt ürünleri de ayran , peynir , yoğurt , yağ gibi ürünler ise +4 dereceli , sebze ve  meyveler de +8 ile +15 derece olarak taşınır. Diğer yandan soğuk ilaç ve soğuk çikolata ise +15 ile +25 derece arasında yurt içi soğuk zincir lojistiği ile taşımaları yapılmaktadır.

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

DAYSAL FRİGO SOĞUK GIDA TAŞIMACILIĞI – LİFTLİ VE ASANSÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA. FRİGO ARAÇ KİRALAMA , İSTANBUL ŞEHİR İÇİ SERİN-SOĞUK VE DONUK ÜRÜNLERİNİZ İÇİN ARAÇ KİRALANIR.KİRALIK FRİGO ARAÇLAR,SOĞUK ARAÇ KİRALAMA,DONUK ARAÇ KİRALAMA, FRİGORİFİK ARAÇ KİRALAMA, LİFTLİ ARAÇ KİRALAMA,ASANSÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA, KİRALIK FRİGO KAMYON, KİRALIK FRİGO KAMYONET, FRİGORİFİK ARAÇ KİRALAMA, SOĞUK TAŞIMA, SOĞUK HAVA TAŞIMA,DONUK HAVA TAŞIMA, SOĞUK HAVA NAKLİYE, SOĞUK HAVA NAKLİYESİ , DONUK HAVA NAKLİYESİ, FRİGO LOJİSTİĞİ, SOĞUTUCULU NAKLİYE, SOĞUTUCULU TAŞIMA, SOĞUTUCULU ARAÇ KİRALAMA, SOĞUTUCULU KAMYON KİRALAMA, İLAÇ NAKLİYESİ, İLAÇ TAŞIMACILIĞI, SOĞUK İLAÇ TAŞIMACILIĞI, PASTA TAŞIMACILIĞI ,  PASTA NAKLİYESİ ,  PASTA VE KEK NAKLİYESİ , ÇİKOLATA TAŞIMA , ÇİKOLATA NAKLİYESİ , ÇİKOLATA TAŞIMACILIĞI , ET VE SÜT ÜRÜNLERİ NAKLİYESİ , ET VE SÜT ÜRÜNLERİ TAŞIMA , ET VE SÜT ÜRÜNLERİ NAKLİYESİ , FRİGOFİRİK NAKLİYE,  FRİGOFİRİK TAŞIMA,  FRİGOFİRİK TAŞIMACILIK, FRİGOFİRİK NAKLİYE, FRİGOFİRİK KAMYON , FRİGOFİRİK KAMYONET, FRİGOFİRİK ARAÇ KİRALAMA , FRİGOFİRİK LOJİSTİK,  UCUZ FRİGO ARAÇ KİRALAMA , İSTANBUL DA UCUZ FRİGO DOBLO , FRİGOLU DOBLO KİRALAMA , SOĞUK GIDA DAĞITIMI ,SOĞUK GIDA LOJİSTİĞİ İSTANBUL , DAYSAL FRİGO EKSİ 18 TAŞIMA ARTI DÖRT TAŞIMA , +4 VE -18 DERECELİ ,DERECELİ ÜRÜN TAŞIMA, DERECELİ ÜRÜN NAKLİYESİ , SOĞUK GIDA ZİNCİRİ , gıda  taşımacılığı , ilaç taşımacılığı , yemek taşımacılığı , asansörlü nakliye, günlük , aylık ve yıllık şoförlü ve şoförsüz araç kiralama hizmeti vermekteyiz . 05426047184 – www.frigocum.com