YURT İÇİ SOĞUK HAVA TAŞIMACILIĞI 05426047184 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

YURT İÇİ SOĞUK HAVA TAŞIMACILIĞI


İstanbul Şehir içi soğuk zincir taşımacılığı

YURT İÇİ SOĞUK HAVA TAŞIMACILIĞI

YURT İÇİ SOĞUK HAVA TAŞIMACILIĞI ; Serin , soğuk ve donuk ürünlerin soğuk zinciri bozulmadan bir noktadan alınıp başka  bir noktaya taşınmasına denir.

Genel olarak bilimsel veriler doğrultusunda ürünlerin depolama  veya ulaşımı esnasında kendine has sıcaklık değerleri vardır. Bu değerler sıradan bir ölçüm ile ortaya çıkan bir durum değildir. Her  ürün uzun değerlendirme  aşamalarından geçerek +18 mi ?  -18  mi ? ya da +4 mü olduğu ürünlerin cinsine  göre  değişiklik göstermektedir. Bu durumu dikkate alarak Yurt içi Hava Taşımacılığı kara yolu taşıma nakliye yönetmeliği doğrultusunda nakliye araçlarına fiber kasa ile birlikte soğutma  ve  ısıtma özelliği olan klima takılması ile soğuk hava taşımacılığı yapılmaktadır. Diğer yandan soğutuculu araca kasa içi ara bölme yapılarak iki farklı dereceli soğuk veya donuk ürünler taşınabilmektedir. Yurt içi Soğuk Hava  Taşımacılığı çok geniş bir çalışma  ağına  sahiptir. Bundan dolayı da çok farklı isimlerle adlandırılmışlardır. Bunlardan bazıları aşağıda belirtilmiştir.

DAYSAL FRİGO SOĞUK GIDA TAŞIMACILIĞI , SOĞUK TAŞIMA, SOĞUK TAŞIMACILIK , FRİGO TAŞIMA , FRİGO NAKLİYE,FRİGO TAŞIMA  YAPAN FİRMALAR, SOĞUK TAŞIMACILIK YAPAN FİRMALAR , DONUK TAŞIMACILIK , DONUK TAŞIMACILIK , FRİGOFİRİK TAŞIMA , FRİGORİFİK TAŞIMA,  FRİGOFİRİK NAKLİYE ,  SOĞUK ARAÇ KİRALAMA ,FRİGO ARAÇ KİRALAMA, FRİGO KAMYON KİRALAMA, FRİGO KAMYONET KİRALAMA, DONMUŞ GIDA TAŞIMACILIĞI , KİRALIK FRİGO KAMYON , KİRALIK FRİGO KAMYONET , SOĞUTUCULU DOBLO ARAÇ KİRALAMA, SOĞUK İLAÇ TAŞIMA , SOĞUK  HAVA  TAŞIMA , SOĞUK HAVA TAŞIMACILIĞI , LİFTLİ ARAÇ KİRALAMA, LİFTLİ KAMYON KİRALAMA , LİFTLİ KAMYONET KİRALAMA , TATLI TAŞIMA , PASTA TAŞIMA , SOĞUK PASTA TAŞIMA, SOĞUK PASTA TAŞIMACILIĞI  , DAYSAL FRİGO , UCUZ FRİGO TAŞIMA , UCUZ FRİGOLU TAŞIMA ,  FRİGOLU NAKLİYE , SOĞUK ZİNCİR, SOĞUK ZİNCİR LOJİSTİĞİ, SOĞUK ZİNCİR TAŞIMA, SOĞUK ZİNCİR DAĞITIM NAKLİYE gibi bir  çok  isimle ortaya çıkmıştır.

Donuk ürün taşımacılığı yapan firmamız Niğde de kurulmasına karşın son 10 yıldır İstanbul Küçükçekmece de  faaliyet göstermektedir. Öz mal kamyonet , kamyon ve tır gibi frigo araçlarımız +18 derece , +4 derece  , 0 derece , -4 derece , -18 derece ve -24 derece olmak üzere ayarlanabilir klimalar ile İstanbul şehir içi ve  Yurt içi Soğuk Hava taşımacılığı yapmaktadır. Ayrıca araçlarımızda bulunan lift yani asansör ile de bu alanda yani kiralık liftli kamyon ve kamyonetlerimiz  ile de ucuz ve  güvenli taşımacılık hizmeti vermekteyiz .

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.