YEMEK TAŞIMACILIĞI 05426047184 02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

YEMEK TAŞIMACILIĞI


Frigofirik Panelvan

YEMEK TAŞIMACILIĞI

YEMEK TAŞIMACILIĞI ; genel itibariyle düğün , nişan , miting , kongre,fuar , piknik , açılış organizasyonu , ramazan iftar programları geniş katılımlı davetlerin yeme içme organizasyonların taşınmasına  denir .

Günümüz dünyasında yeni yeni iş kolları ortaya çıkmaya devam ediyor. İnsanoğlu var olduğu günde bu güne kadar her canlı gibi beslenme birinci öncelik olarak tartışmasız ilk sırada  yer almaktadır. Yiyecek içeceklerin üretilmesine üreticiler  , üretilen yerlerden bir başka  yere ulaştırılmasına nakliyeciler , nakledilip pişirilmesine aşçılık , aşçıların pişirdiklerini sunmaya garsonluk gibi üretim alanından tüketim noktasına gelinceye kadar bir çok süreçten geçmektedir. Bu geçişlerinde olduğu her bir nokta da farklı farklı meslekler ortaya çıkmaya  devam etmekte. Bizler de yukarıda belirtildiği gibi çok amaçlı ve çok katılımlı organizasyon programların yiyecek içecek iş ve işlemleri için biz frigo nakliye işi yapan firmalara da iş alanı oluşturmuştur. Bu sistem içerisinde yer almak adına kendi öz mal araçlarımızı yemek taşımacılığı için bazı  parçalar eklenmiştir. Bunlar ise özellikle yemeklerin ısı veya soğuk özelliğini korumak amaçlı fiber kasa . Fiber kasa hem ısıyı korur hem de soğuğu korur ve YEMEK TAŞIMACILIĞI için en önemli özellik olarak ortaya çıkmıştır. Taşıma esnasında yemeklerin veya diğer içecek malzemelerinin bozulmadan tüketiciye ulaştırılması gerekmektedir. Eğer yaz sıcağında büyük bir davetiyeli programa  katılacak insanların yiyecek ve içeceklerinin ısı dereceleri korunmaz ise ürünler bozulur ve bir dünya emek boşa gitmiş olur. Onun içindir ki yemekli davet programları için hazırlanan ürünlerin sağlıklı bir şeklide taşınması veya saklanması için yemek taşımacılığı bizim için önem verdiğimiz bir sektör haline gelmiştir.

Dahası ise bu tip büyük yemek organizasyon için hazırlanan tabak , kaşık, çatal , masa , sandalye , içecekler  ve diğer dolap türü malzemelerin yükleme ve boşaltmasının kolaylaştırılması adına araçlarımıza asansör yaptırılmıştır. Bu asansör sayesinde yüklenecek yiyecek ve içecekler araçlara rahat bir şekilde yüklenmektedir. Bu organizasyonda zaman kaybı olmaması adına ve iş gücü ve insan gücü tasarrufu amaçlanarak araçlarımıza arka kapak lifti , asansör monte ettirilerek YEMEK TAŞIMACILIĞI olarak kalıcı bir çözüm bulunmuş oldu.

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

SOĞUK TAŞIMACILIK,DAYSAL FRİGO SOĞUK GIDA TAŞIMACILIĞI , SOĞUK TAŞIMA, SOĞUK TAŞIMACILIK , FRİGO TAŞIMA , FRİGO NAKLİYE,FRİGO TAŞIMA  YAPAN FİRMALAR, SOĞUK TAŞIMACILIK YAPAN FİRMALAR , DONUK TAŞIMACILIK , DONUK TAŞIMACILIK , FRİGOFİRİK TAŞIMA , FRİGORİFİK TAŞIMA,  FRİGOFİRİK NAKLİYE ,  SOĞUK ARAÇ KİRALAMA ,FRİGO ARAÇ KİRALAMA, FRİGO KAMYON KİRALAMA, FRİGO KAMYONET KİRALAMA, DONMUŞ GIDA TAŞIMACILIĞI , KİRALIK FRİGO KAMYON , KİRALIK FRİGO KAMYONET , SOĞUTUCULU DOBLO ARAÇ KİRALAMA, SOĞUK İLAÇ TAŞIMA , SOĞUK  HAVA  TAŞIMA , SOĞUK HAVA TAŞIMACILIĞI , LİFTLİ ARAÇ KİRALAMA, LİFTLİ KAMYON KİRALAMA , LİFTLİ KAMYONET KİRALAMA , TATLI TAŞIMA , PASTA TAŞIMA , SOĞUK PASTA TAŞIMA, SOĞUK PASTA TAŞIMACILIĞI  , DAYSAL FRİGO , UCUZ FRİGO TAŞIMA , UCUZ FRİGOLU TAŞIMA ,  FRİGOLU NAKLİYE , SOĞUK ZİNCİR TAŞIMA , SOĞUK ZİNCİR TAŞIMACI , SOĞUK ZİNCİR TAŞIMACILIĞI , SOĞUK ÜRÜN TAŞIMA , SOĞUK ÜRÜN TAŞIMACILIĞI , DONUK GIDA TAŞIMA , DONUK GIDA TAŞIMACILIĞI , DONUK GIDA NAKLİYE ,DONUK GIDA NAKLİYESİ , ET VE SÜT ÜRÜNLERİ TAŞIMA ,ET ÜRÜNLERİ NAKLİYESİ , SÜT ÜRÜNLERİ NAKLİYESİ , FRİGOLU ARAÇ KİRALAMA , FRİGO ARAÇ KİRALAMA, DONUK ARAÇ KİRALAMA , KİRALIK SOĞUTUCULU DOBLO , DOBLO ARAÇ KİRALAMA , PİKNİK ORGANİZASYON ARAÇLARI , İLAÇ TAŞIMA , SOĞUK İLAÇ TAŞIMA , SOĞUK İLAÇ TAŞIMACILIĞI , SOĞUK SERİN TAŞIMA , +4 TAŞIMA , – 18 TAŞIMA , – 18 TAŞIMACILIĞI , -18 ARAÇ KİRALAMA , FRİGOFİRİK TAŞIMACILIK .