VİP İLAÇ KARGO TAŞIMACILIĞI | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

VİP İLAÇ KARGO TAŞIMACILIĞI


Soğuk İlaç Taşıma , Soğuk İlaç Taşımacılığı

VİP İLAÇ KARGO TAŞIMACILIĞI

Vip ilaç kargo taşımacılığı; İlaçların ısı , nem ve diğer etkenlerden korunarak depolar arası nakliye  hizmetine ilaç taşıma denir.

Ülkemizde ve  tüm dünyada Dünya Sağlık Örgütü gibi ulusal standartlarda üretilen ilaçların üretimi kadar taşımacılığı da bir o kadar önem arz etmektedir. Her bir ilacın üreticiden tüketiciye kadar olan yolculuğu yani nakliyesi sıradan bir iş gibi düşünülmemeli. Bin bir emekle ve yüzlerce deneyler neticesinde ortaya çıkan hacim olarak küçük ama  insan hayatı için çok büyük değere sahip olan ilaçların taşımacılığı belirti standartlara sahip araçlar ile taşınması zorunlu ve yasal hale  gelmiştir. Hal böyle olunca da soğuk havalarda ısıtma özelliği olan , sıcak havalarda ise soğutma  özelliği olan frigolu araçlar ile ilaçları ısı derecelerine  göre oluşturulan araçlar ortaya çıkmıştır. İlaçların geneli itibariyle 3 farklı ısı aralığında taşınması gerekmektedir. İlaçların genel özelliklerine  göre bu ısı aralıkları şu şekildedir.  -4 ile -18 derece olan ilaçlar için donuk ilaç taşıma , +2 ile +8 dereceli olan ilaçlar için soğuk taşıma ve son olarak ise +15  ile + 25 dereceli serin ilaç taşıma olarak sınıflandırılmaktadır.

Vip ilaç kargo taşımacılığı olarak hizmet  veren firmamız İstanbul Beylikdüzü merkezli olarak kendi öz mal araçlarımız ile İstanbul Şehir içi başta olmak üzere Yurt içi ilaç dağıtım çalışmalarımız vardır. Araçlarımız özelliği itibariyle iki farklı ısı özelliği ile de hizmet vermektedir. Tek araçta frigo kasa içerisinde bölme kullanılarak hem serin , hem soğuk hemde donuk taşıma kapasiteleri vardır.

Vip ilaç kargo taşımacılığı için özel donanımlı araçlarımız ile  birlikte şehir içi ve  yurt içi ilaç dağıtım alanında uzmanlaşmış ekibimiz 7/24 depolara ve hastanelere kadar güvenli ve titiz bir çalışma  ile vip ilaç kargo taşımacılığı alanında 7 yıllık bir tecrübeye sahiptir.  Araçlarımızda bulunan araç takip ve ısı takip sistemleri sayesinde taşına ürünlerinizi takip edebilirsiniz . Paletli olan ilaçların yükleme  ve boşaltma ile dağıtımının seri bir şekilde yapılabilmesi için araçlarımızın donanımına LİFT  yani asansör eklenmiştir.  Bu lift yani asansörler sayesinde ürünlerin trafspaletlerle el değmeden yüklemesi ve  boşaltması daha  sağlıklı olmaktadır. Zaman tasarrufu açısından ise inanılmaz bir sistem olduğunu vurgulamak isteriz . İlaç taşıma , vip ilaç kargo taşımacılığı, ilaç depolama , ilaç nakliye hizmetleri, soğuk ilaç nakliyesi alanında hizmet ağına sahip firmamız Vip ilaç kargo taşımacılığı için 7/24 ulaşabilirsiniz .

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

Soğuk İlaç Taşıma , Soğuk İlaç Taşımacılığı

Soğuk İlaç Taşıma , Soğuk İlaç Taşımacılığı