SOĞUK ZİNCİR 05426047184 - 02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

SOĞUK ZİNCİR


KİRALIK FRİGO DOBLO-05426047184

SOĞUK ZİNCİR

SOĞUK ZİNCİR  ; soğuk veya donuk ürünlerin ısı özelliklerinin korunarak bir noktadan alınıp başka bir noktaya bozulmadan yapılan nakliye çalışmalarına  soğuk zincir  denir.

Frigorifik olarak adlandırılan ve son yıllarda yurt içi ve yurt dışı her türlü nakliyecilik alanında kullanıma giren soğuk zincir taşımacılığı önemli bir noktaya gelmiş durumdadır. Özelikle doğal yollardan elde  edilen ürünler ile birlikte bu ürünlerin insanoğlu tarafından işlenerek  farklı bir ürün olarak ortaya çıkan ürünlerinde  tüketim anına kadar olan sürecinde gerekli ısı özelliğini korumak amaçlı yapılan bir çalışma alanıdır.Örneğin et bir doğal ürün olduğu halde etten elde  edilen salam , sosis , sucuk ve diğer benzeri ürünlerin depolanması , depolardan da tüketim noktasına kadar olan yolculuğunda mevcut ısısın korunması gerekmektedir. Bu yukarıda belirtilen et ve et ürünleri depolama  süreleri ile birlikte 0 derece veya en fazla +4 olarak depolama veya soğuk nakliyesi yapılmalıdır.  Aksi durumda mevcut hava sıcaklığında bu ürünler depolama  veya taşınması halinde bakteri üretimine geçer ve ürün bozulmaya başlar. Ürünlerin saklama  yani depolama  ısı özelliği aşırı derecede önem  arz etmektedir.  Ürünlerin bu özelliklerini bilen bilim insanları teknolojiyi gıda  ve taşımacılık alanına uyarlayarak üretilen ürünlerin bozulmalarına engel olacak teknolojiyi devreye sokmuşlardır. İnsanlar tarafından üretilen ilaçlar gibi bir çok ticari alanda SOĞUK ZİNCİR taşıma ve taşımacılığı insan hayatının vazgeçilmezi haline  gelmiştir.

Daysal Frigo Soğuk Zincir nakliye  hizmetlerini yaparken kendi öz mal fiber kasalı araçlarımıza   ayarlanabilir soğutucu klima cihazları monte ettirilmiştir. Serin , soğuk ve donuk ürünleriniz , +18 dereceli , + 4 dereceli , -4 dereceli , -18 ve -24 dereceli olan gıda , ilaç , çiçek , balık , çikolata , tatlı ve pasta gibi sıcaklığı ve soğukluğu korunması gereken ürünlerin taşınması işinizi hızlı ve güvenli bir şekilde  taşımaktayız .
İstanbul Küçükçekmece merkezli firmamız özellikle İstanbul şehir içi ve Marmara bölgesi başta olmak yurt içi soğuk nakliye , frigo lojistik , soğuk zincir taşımacılık , soğuk gıda taşımacılığı , frigolu araç kiralama , liftli araç kiralama ile karşınızdayız . soğuk gıda taşıma, soğuk zincir , soğuk zincir taşıma , soğuk zincir taşımacılığı alanında bir tık uzağınızdayız .

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.