Soğuk İlaç Lojistiği 05426047184 -02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Soğuk İlaç Lojistiği


ISITICILI SICAK TAŞIMA - TERMOKİNG TAŞIMA

Soğuk İlaç Lojistiği

Soğuk İlaç Lojistiği ;  ayarlanabilir soğutucu klima cihazlı araçlarımız fiber kasa özelliği ile frigorifik taşımacılık ile yaptığı nakliye hizmetlerine soğuk ilaç taşımacılığı denir .

Soğuk İlaç Lojistiği ile serin , soğuk ve  donuk ilaç ürünleriniz , +18 dereceli , + 4 dereceli , -4 dereceli , -18 ve -24 dereceli olan gıda , ilaç , çiçek , balık , çikolata  , tatlı ve  pasta gibi sıcaklığı ve soğukluğu korunması gereken ürünlerin taşınması işinizi hızlı ve güvenle taşımaktayız .

İstanbul Küçükçekmece merkezli firmamız özellikle İstanbul şehiriçi ve Marmara bölgesi  başta olmak yurtiçi nakliye , lojistik   , taşımacılık ile  karşınızdayız .Günümüz dünyasında insanoğlu ;  doğanın ve  kendi imkanlarıyla oluşturdukları ürünlerin sağlıklı bir şekilde kullanıma sunuluncaya kadar , üretim yerinden tüketim yerine  ulaşması için FRİGORİFİK yani ısının istenilen düzeyde korunması amaçlanmış . Her  ürünün kendine  ait ısıya  veya  soğuğa duyarlı özellikleri vardır. Bu özelliklerin korunabilmesi için günümüz teknolojisi devreye sokulmuştur.

Ürünlerin ısıya  ihtiyacı var ise ısıtıcılı özellikleri olan teknoloji kullanılmış , yok  eğer ürün soğuğa ihtiyacı var ise soğutuculu teknoloji kullanılarak ürünlerin ulaştırılmasında FRİGO TAŞIMACILIĞI ortaya çıkmıştır. Donuk taşımacılık için -18 , soğuk taşımacılık için +4 ,  serin taşımacılık için +18 dereceli araçlar kullanılmaktadır. Örnek olarak çikolata  +15 ila  25 derece olarak taşınmaktadır. Süt ürünleri peynir  ve yoğurt gibi ürünler ise +4 derece olarak  frigo kamyon ve frigo kamyonetlerle taşınmaktadır. Daha  önceden dondurulmuş  ve  -18 derece görmüş ürünlerinde yine -18 derecede taşınması gerekmektedir.

Soğutuculu yani frigo araç için en önemli 2 özellik gerekmektedir. Birincisi araçta bulunan kasanın fiber olması  , diğer taraftan da istenilen sıcaklığı verebilecek soğutucu veya ısıtıcı özellik olan kliması olması gerekmektedir. Frigorifik taşımacılık için en önemli iki özellik mevcut ısıyı korumak , taşınma esnasında ısı kaybını telafi edebilecek klima olması yanında hızlı bir SOĞUK ZİNCİR TAŞIMACILIĞI ağına  sahip olmak gerekmektedir.

Firmamız liftli taşıma, frigo taşıma , araçlarımızda bulunan asansörlü özelliği  ile hazır paletli ürünlerin taşınması kaçınılmaz olmuştur. genel olarak İstanbul Şehir içi ve  şehirler arası ilaç nakliyesi ve dağıtımı için soğutuculu araçlara ihtiyaç vardır. Bunun yanı sıra yine bu soğuk ilaçların depolanması gerekmektedir. Bu depolarında ilaç depolama yönetmeliğine uygun olması gerekmektedir. İlaçların geneli itibariyle +15 ile +25 derece arasında depolanması lazım. Diğer taraftan soğuk havaların olduğu yerlerde ve zamanlarda bu ilaçların yine +15  ve +25 derecelerde muhafaza edilebilmesi için ısıtma  özelliğinin olması gerekmektedir.

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

Soğuk İlaç Lojistiği

Soğuk İlaç Lojistiği