LİFTLİ ARAÇ KİRALAMA 05426047184 - 02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

LİFTLİ ARAÇ KİRALAMA


İstanbul Şehir içi soğuk zincir taşımacılığı

LİFTLİ  ARAÇ KİRALAMA

Liftli araç kiralama; genellikle araçların arka kapaklarına monte edilen , aşağıya ve yukarıya doğru hareket edebilen lift yani asansör takılarak yapılan araç kiralama yönteminin adına  liftli araç kiralama denir.

Günümüz teknolojisi ile en kısa zaman diliminde en kolay neyi nasıl yaparız düşüncesi ile iş hayatımıza teknolojinin en gözde ürünü lift yani asansördür. Asansörler basit bit teknolojik ürün olarak yüksek binalara ürünlerin çıkarılması veya indirilmesi olarak tasarlanmıştır. Yıllar sonra bu yüksek binalara malzeme  çıkarma  veya indirme  için kullanmaların yanı sıra insanlar içinde kullanılmaya başlanmıştır. Binalara yük indirip çıkarma da kullanılan liftler yani asansör sistemi yıllar sonra insanlar içinde kullanılmaya başlanmıştır. Bu asansör öyle bir hızla insan hayatına girmiştir ki yüksek yüksek yani çok katlı binaların olmazsa olmazı asansör olmuştur. Asansörsüz bir hayat düşünülemez hale gelmiştir. Bu binalar için tasarlanan lift yani asansörler zaman içerisinde araçlar içinde kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle araçların arka kapaklarına monte edilen asansörler yükleme ve boşaltma işleri için insan gücü üstünde ağırlık içeren malzemelerin taşınması için kullanılmaktadır. Paletli paletsiz ne olursa olsun nakliye , taşımacılık alanında kullanılan araçlara arka kapak liftleri takılması son yıllarda çok kullanılmaya başlanmıştır. Ortalama 2 ton ağırlığına kadar olan ürünlerin malzemelerin araçlara yüklenmesi veya yüklenen ürünlerin aşağıya güvenli bir şeklide indirilmesi için geliştirilen muhteşem bir sistemdir.

Liftli araç kiralama alanında Daysal Frigo olarak firmamızda ticari yük taşımacılığı alanında teknolojisi yakından takip etmektedir. Şehir içi ve Şehirler arası lifti araç kiralama yöntemini kullanan firmalar arasında önemli bir yere sahip olmak için firmamıza ait öz mal kamyon ve kamyonetlerimize frigo tırlara lift yani asansör monte ettirilmiştir. Bu sayede frigolu soğuk gıda taşımacılığı yapan firmamız siz değerli müşterilerimize  hızlı ve kolay hizmet edebilmek için hem ucuz hem de güvenli taşımacılık olan liftli araç kiralama hizmeti vermeye başlamıştır. Liftli kamyon veya liftli araç kiralama müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şoförlü liftli araç kiralama ,  şoförsüz araç kiralama ile birlikte günlük araç kiralama , aylık veya yıllık olarak soğutuculu liftli araç kiralama hizmeti vermektedir. Bunun yanı sıra liftli kamyon ve liftli kamyonet kiralama alanında firmamız yurt içi liftli araç kiralama da zirveye doğru ilerlemektedir.

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

ASANSÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Liftli Kamyonet Kiralama