İstanbul Şehir içi İlaç Taşımacılığı | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

İstanbul Şehir içi İlaç Taşımacılığı


Frigo Kargo Nakliye

İstanbul Şehir İçi İlaç Taşımacılığı

İstanbul Şehiriçi İlaç Taşımacılığı; İstanbul şehir içerisinde frigolu araçlar ile  yasal ısı dereceleri korunarak yapılan frigolu nakliye çalışmalarına denir.

İstanbul şehiriçi ilaç taşımacılığı başta  olmak üzere yurtiçi ilaç taşımacılığı için hazırlanan frigolu araçlarımız ile istenilen sıcaklık derecelerinde bir noktadan başka  bir noktaya soğuk zinciri kırılmadan yani bozulmadan naklliye hizmeti vermekteyiz. Soğuk ilaç ve kuru ilaç taşımacılığı olmak üzere iki çeşit taşıma şekli vardır. Serin yani + 15/ + 25 dereceli yapılan nakliye  vardır. Diğer  yandan bazı ilaçların +2 / +8 dereceli ısı özelliği olan araçlarla taşınması gerekmektedir. Eski usullerle buz akü ve köpük kutular kullanılarak yapılan taşımacılık vardır. Bu sistem ile yapılan ilaç nakliyesi taşıma nakliye maliyeti açısından ve hatta iş gücü açısından frigo nakliye çalışmalarına kıyasla çok zahmetli ve pahalı bir taşımacılık olarak değerlendirildiğinden son yıllarda ilaç taşımacılığında yeni yöntemler kullanılmaktadır.

Ülkemizde ve özellikle de ticari faaliyetlerin merkezi durumunda olan İstanbul gibi metropol şehirde  ilaç taşımacılığı ayrıcalıklı bir  sektör haline gelmiştir. Her iş alanı gibi branşlaşma gerektiren ilaç taşımacılığı sıradan bir nakliye işi gibi görülmemelidir. Peki bu ilaç taşımacılığı işin neler yapılmadır ? Ne tür bir araç kullanılmaktadır ? Bu gibi  bir çok sorularla müşterilerimizin ve merak eden okuyucularımızın aradığı cevaplar aşağıda belirtilmeye çalışılmıştır.

İlaç taşımacılığı için öncelikle araçların fiber kapalı kasalı ve bu ilaçların ısı derecelerini koruyabilecek klima sisteminin olması gerekmektedir. Sıcak havalarda soğutabilen , soğuk havalarda ise ısıtabilen klima sisteminin olması gerekmektedir. Eğer ağır kış koşullarının yaşandığı kış günlerinde yapılacak herhangi bir ilaç taşımacılığı esnasında bu ilaçların ısınarak bir noktadan alınıp başka bir noktaya taşınması gerekmektedir. Hal böyle olunca da çağımızın yeni taşımacılık sistemi olan frigorifik sistem devreye girmektedir. Bu sistemler sayesinde bin bir emekle ortaya çıkan ürünler ısı özelliği korunarak bir noktadan başka bir noktaya sağlıklı bir şekilde sevkiyatı gerçekleşmektedir.

Daysal Frigo soğuk hava taşımacılığı olarak  firmamız yukarıda belirtilen ihtiyaçların karşılanması için kendi öz mal frigofirik kamyon , frigofirik kamyonet, frigofirik tır , frigofirik doblo , frigofirik  panelvan türü her boy araçlarımız ile İstanbul  Şehir içi ilaç taşımacılığı alanında sorunsuz hizmet vermekteyiz .

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

İstanbul Şehiriçi İlaç Taşımacılığı

İstanbul Şehiriçi İlaç Taşımacılığı