ilaç kargo taşımcılığı,frigolu araç,frigolu nakliye,acil ilaç taşımacılığı | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

İSTANBUL ŞEHİR İÇİ İLAÇ TAŞIMACILIĞI


DONUK HAVA NAKLİYESİ

İSTANBUL ŞEHİR İÇİ İLAÇ TAŞIMACILIĞI

2012 yılında İstanbul başta olmak üzere  frigolu araçlarımız ile  İstanbul şehir  içi ilaç taşımacılığı yapmaktadır .

İstanbul şehir  içi ilaç taşımacılığı yapan DAYSAL FRİGO olarak araçlarımızda bulunan , araçlarımıza sonradan monte edilen asansörler sayesinde aşırı hassas elektronik malzemeler hiçbir şekilde zarar görmeden indirilip kaldırılıyor , yüklemeleri sağlıklı bir şeklide yapılıyor. Günümüz Türkiye şartları MEDİKAL MALZEME TAŞIMACILIĞI olarak yeni yeni gelişmeler göstermektedir. Aşırı insan gücü yerine lift yani asansörlü sistem kullanılarak elektronik ürünler zarar görmeden ulaşımını sağlamaktayız. Üstelik on insan gücü ile yüklenmesi veya boşaltılması gereken ürünleri 1 asansör yetmektedir. Lift sistemi frigolu araçlarımıza entegre edilerek MEDİKAL MALZEME TAŞIMACILIĞI farklı bir sektör olarak ortaya çıkmıştır. Niğde menşeili olan Firmamızın merkezi İstanbul Küçükçekmece de bulunmaktadır. Uzman kadromuz ile MEDİKAL MALZEME TAŞIMACILIĞI alanında öncü bir taşımacılık hizmeti vermektedir.

İstanbul şehir içi ilaç taşımacılığı alanında öncü olan firmamızın klasik taşıma derece aralığı olan +15/+25 dereceli , +2/+8 dereceli , -4/ +4 dereceli ve -18 dereceli sistemleri kullanarak nakliye hizmeti vermektedir.

Soğuk ilaç taşımacılığı da medikal malzeme taşımacılığı da ayrıcalıklı özel araç ve  özel sitemler gerektiren bir çalışma olarak ortaya çıkmıştır. Hal böyle olunca da firmamız çağımızın gerektirdiği özel sistemler araçlarımıza eklenerek , uzman kadromuz oluşturulmak kaydı ile ticari hayatta yerimizi almış bulunmaktayız . Esas  olarak firmamız 1958 yılından 1990 yılına kadar açık kasa kamyonlarla hizmet vermekte idi. Yıllar sonra yurt dışından gelen ithal muz dağıtım ve  nakliyesi yapılmaya başlandı.  Frigolu nakliye çalışmaları nakliyat sektörü içerisinde ayrı ve özel bir sistem gerektirdiği için kamyon ve kamyonetlerimizin kasaları açık sal kasa olması gıda taşımacılığına uygun değildi. Gıda hizmeti içerisinde özel niteliğinden kaynaklı ürünlerin özelliklerine uygun klima ve fiber kasalar araçlarımıza taktırılmıştır. MEDİKAL MALZEME TAŞIMACILIĞI yanında firmamız SOĞUK İLAÇ TAŞIMACILIĞI , SOĞUK ÜRÜN TAŞIMACILIĞI , SOĞUK GIDA TAŞIMACILIĞI , FRİGORİFİK TAŞIMA, DONMUŞ BALIK TAŞIMACILIĞI  yapmaktayız. Genel olarak nakliye hizmetleri yanı sıra şoförlü ve  şoförsüz FRİGOLU ARAÇ KİRALAMA , FRİGOLU KAMYON KİRALAMA , FRİGOLU KAMYONET KİRALAMA  , SOĞUTUCULU ARAÇ KİRALAMA, KİRALIK FRİGO DOBLO gibi KİRALIK LİFTLİ KAMYON , KİRALIK LİFTLİ KAMYONET , KİRALIK FRİGOFİRİK KAMYON , KİRALIK SOĞUTUCULU KAMYON hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Netice itibariyle  yukarıda belirtilen özellikleri taşıyan firmamız İstanbul şehir  içi ilaç taşımacılığı alanında siz  değerli  müşterilerimize  ısı özelliği korunarak , hızlı ve  güvenilir frigolu araçlarımız  ile kaliteli hizmet ağına  sahibiz.

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

İSTANBUL ŞEHİR İÇİ İLAÇ TAŞIMACILIĞI

İSTANBUL ŞEHİR İÇİ İLAÇ TAŞIMACILIĞI