İSTANBUL ŞEHİRİÇİ FRİGOLU NAKLİYE | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

İSTANBUL ŞEHİRİÇİ FRİGOLU NAKLİYE


LİFTLİ ARAÇ KİRALAMA

İSTANBUL  ŞEHİRİÇİ FRİGOLU NAKLİYE

 

İstanbul Şehiriçi Frigolu nakliye ; frigorifik araçlarla sıcak ve soğukluk dereceleri korunarak yapılan taşımacılık işine frigolu nakliye denir .

Soğuk taşımacılık , frigolu taşımacılık , soğuk zincir taşımacılığı gibi bir çok isim alan frigolu nakliye özellikle ısı dereceleri korunması gereken gıda ve ilaç gibi ürünlerin nakliyesi olarak ortaya çıkmıştır . Özellikle İstanbul şehir içi başta olmak üzere serin , soğuk ve donuk ürünlerin depolanması veya nakliyesi için bazı özelliklere sahip teknik donanımlara ihtiyaç vardır .

Değerli okurlarımız özellikle gıda ve ilaç taşımacılığı için son yıllarda olmazsa olmazı hale gelen frigolu nakliye için en önemli özellik fiber kasa ve klimadır . Peki fiber kasa nedir ? özellikleri nelerdir ? Her iki yüzü plastik ile için köpük dolu yaklaşık 10 cm  duvar kalınlığı olan içeriden ve dışarıdan ısı  geçişlerini önleme özelliğine sahip kasalara fiber kasa denir . Özelliği ise taşıma esnasında ürünün mevcut ısı özelliğini korumaya yönelik olmasıdır .

Bu fiber kasanın bir sonraki aşaması ise ısıtma ve soğutma sistemlerine sahip olmasıdır . Eğer fiber kasa ısıtma ve soğutma sistemine sahip değilse tek başına frigolu nakliye için yeterli bir özellik değildir . Fiber kasalara monte edilen enerjisini ya kendinden motorlu yada aracın motorundan ayrı bir teknik sistem bağlantısı ile klimalar olmalıdır. Bu klimalarda frigolu aralar için en önemli teknik bir özelliktir .

İstanbul şehiriçi frigolu nakliye alanında çok alternatifi olan bir şehirdir . Yukarıda belirttiğimiz her iki özellik olan fiber kasa ve klima ile ürünlerin ısı dereceleri korunarak frigolu nakliye hizmeti veren firmamız İstanbul şehir içi olmak üzere yurt içi frigolu nakliye hizmeti vermektedir. Her boy frigolu araçlarımız ile serin nakliye , soğuk nakliye ve donuk nakliye olmak üzere +15 derece ile +25 derece arasına serin nakliye denir . Soğuk nakliye ise   +4 derece ile +8 derece arasına da soğuk nakliye denir . Donuk nakliye ise 0 derece ile -18 derece arasında olana donuk nakliye denir .

İstanbul şehiriçi frigolu nakliye hangi hizmet alanlarında daha fazla kullanılmaktadır ? Et ve et ürünleri taşımacılığı  , süt ve süt ürünleri taşımacılığı, pasta taşımacılığı , balık taşımacılığı , sebze ve meyve taşımacılığı , ilaç taşımacılığı , yemek taşımacılığı , kimyasal madde taşımacılığı , bitki taşımacılığı , çiçek taşımacılığı SOĞUK ZİNCİR KARGO gibi bir çok ürünlerin nakliyesi için frigolu nakliye hizmeti için firmamız bir tık ötenizde hizmet vermektedir .

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. İSTANBUL  ŞEHİRİÇİ FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

soğuk gıda taşımacılığı

İstanbul  Şehiriçi frigolu nakliye