İSTANBUL ŞEHİR İÇİ FRİGOLU NAKLİYE | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

İSTANBUL ŞEHİR İÇİ FRİGOLU NAKLİYE


İSTANBUL ŞEHİR İÇİ FRİGOLU NAKLİYE

Frigolu nakliye ; ısıtmalı ve soğutmalı sistemleri ve donatımları olan frigorifik  araçlarla yapılan taşımacılık hizmetlerine frigolu nakliye denir .

Firmamız Niğde menşeili olup  yaklaşık 70 yıldır yurt içi frigolu nakliye hizmeti vermektedir .  Fiili olarak İstanbul Beylikdüzü merkezli firmamız öz mal araçlarla eksi 18 dereceli donuk , +4 dereceli soğuk ve +15/25 dereceli serin ürünlerin taşınması ile ilgili başta İstanbul olmak üzere yurt içi frigolu nakliye hizmeti vermekteyiz . Özellikle süt ve süt ürünleri  , et ve et ürünleri , sebze ve meyve taşımacılığı  , soğuk ilaç taşımacılığı alanında hızlı ve güvenli hizmet vermekteyiz .

Frigolu araçların teknolojiye uygun olarak hazırlanması en öncelikli işlerin başında gelmektedir .  Araçların kasa özelliği fiber olmalı .  İzolasyonu sağlam fiber kasaların soğutma ısıtma sistemi yani klima entegre edilerek  frigo araçlar hazır hale getirilmiş olacaktır . Bazı araçlarımıza aynı anda iki farklı ısıtma ve soğutma sistemi olan ara bölme seperatör ile de iki ayrı sıcaklık özelliği olan ürünleri de taşıyabiliyoruz .