İSTANBUL DA FRİGOLU NAKLİYE HİZMETLERİ | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

İSTANBUL DA FRİGOLU NAKLİYE HİZMETLERİ


Soğuk Kargo Taşıma

İSTANBUL DA FRİGOLU NAKLİYE HİZMETLERİ

İstanbul da frigolu nakliye hizmetleri ; İstanbul şehir içinde +24 dereceden başlayarak -40 dereceye kadar olan ısı aralığında her türlü  dereceli ürünlerin nakledilmesi olarak adlandırılması olarak tanımlanabilir .

İstanbul şehir içi soğuk zincir taşımacılığı hizmetlerinde önemli bir yere gelen firmamız İstanbul Beylikdüzü adresinde bulunmaktadır . Firmamız bünyesinde bulunan frigolu TIR , frigolu kamyon , frigolu orta boy kamyon , frigolu kamyonet , frigolu panelvan olmak üzere her çeşit boy araçlarımız ile nakliye hizmeti sunmaktayız .

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de taşımacılık alanında önemli bir yere sahip olan frigorifik nakliye gün geçtikçe önemli bir yükseliş göstermektedir . Frigolu nakliye içerisinde özellikle soğuk gıda taşımacılığı başta olmak üzere , soğuk ilaç taşımacılığı , soğuk sebze ve meyve taşımacılığı , soğuk bitki ve çiçek taşımacılığı , soğuk ve sıcak yemek taşımacılığı , soğuk pasta taşımacılığı gibi çok çeşitli ürünlerin frigolu araçlar ile nakliyesi yapılmaktadır . Bu yukarıda bahsi geçen ürünlerin her birinin taşıma sıcaklık dereceleri birbirinden farklılık göstermektedir . Bu farklı sıcaklıklar dikkate alınarak bir araç ile iki farklı ısı özelliği olan ürünleri de taşıyabilmekteyiz . Yani bir araç içerisinde hem donuk -18 dereceli ürün ile hem +4 dereceli ürünleri separatör / bölme aparatı kullanarak taşıyabilmekteyiz .

İstanbul şehir içi frigolu nakliye alanında öncelikle güvenlik ile birlikte soğuk zincir özelliğine dikkat ederek müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışına sahip olan firmamız hiç bir nakliye firmasının yapmadığı nakliye fiyat politikasını internet sayfasından paylaşmaktadır . Bu paylaşımın bir kaç sebebini siz değerli okurlarımıza aktarmak isteriz . Öncelikle frigolu nakliye fiyatlarımızı her ticari bir firma gibi kazanmak amaçlı kurulduğunu belirtmek isteriz . Kazanmanın tek taraflı olmaması gerektiği bilinci ile müşterilerimizin de kazanmasını istiyoruz . Peki müşterilerimiz nasıl kazanacaklar . Müşterilerimiz muadil frigolu nakliye hizmeti veren firmalardan bir tık daha az nakliye ücreti ödemek kaydı ile müşterilerimizin daha az nakliye ücreti ödemesi ile onların da kazanmalarını gerektiğini düşünüyor ve ona göre fiyat veriyoruz . piyasa değerinde olan nakliye ücretlerimize güvendiğimiz için web sitemizden paylaşıyoruz . Müşterilerimiz görsün ve uçuk kaçık rakamları kıyaslama imkanı bulsun diye web sitemizden frigolu nakliye ücretlerini paylaşmış durumdayız .

Daysal frigo soğuk hava taşımacılığı yük sigortası başta olmak üzere her türlü yetki belgelerine sahiptir .

Frigo - Çalıştığımız Şehirler

Frigo – Çalıştığımız Şehirler