İLAÇ KARGO | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

İLAÇ KARGO


DONUK HAVA NAKLİYESİ

İLAÇ KARGO

İlaç Kargo ; insan sağlığı başta  olmak üzere diğer  canlıların yani hayvan ve bitkiler  için üretilen ürünlerin ilaçların taşımacılığına ilaç kargo denir .

 

Türkiye ve  tüm dünyada  olduğu gibi insanların , bitkilerin  ve  hayvanların birinci derecede  sağlığı için üretilen ilaçların depolanması ve taşınması aşırı derecede  önem arz etmektedir. Bu bağlamda ilaçların her  birinin önemini korumak amaçlı depolara ihtiyaç vardır. Bu depoların sadece  ve  sadece birbirine  benzer  özellikleri olan ilaçların aynı sıcaklık derecelerinde olması gerekmektedir. Oysa ki insanoğlunun günümüze kadar binlerce  yıllık birikimi ile  binlerce  çeşit ilaçlar üretmişlerdir. Bu üretilen ilaçlarında her biri birbirlerinden farklılıklar göstermektedir. Örnek vermek gerekirse ilaçların geneli itibariyle +15 ile +25 derece aralığında muhafaza  edilmesi ve bir  yerden başka bir yere nakledilmesi gerekmektedir. Bazı ilaçların ise +2 ile  +8 derece  hatta  donuk ilaçların bile  -18 derece  ile saklanması veya  taşınması gibi durumlar ortaya çıkmıştır.

Firmamız bu yukarıda  belirtilen özelliklerden doğan yani ihtiyaç halini alan ilaç kargo taşımacılığında önemli bir  yere sahip olmuştur.

Öz mal araçlarımız  ile İstanbul başta  olmak üzere  tüm Türkiye’yi kapsayan ilaç kargo dağıtım araçlarımız  ile  ısı takip, araç takip ve  ısı sonuç raporları alabilen sistemleri kullanarak ilaç kargo taşımacılığı yapmaktayız.

Soğuk ilaç taşımacılığı da medikal malzeme taşımacılığı da ayrıcalıklı özel araç ve  özel sitemler gerektiren bir çalışma olarak ortaya çıkmıştır. Hal böyle olunca da firmamız çağımızın gerektirdiği özel sistemler araçlarımıza eklenerek , uzman kadromuz oluşturulmak kaydı ile ticari hayatta yerimizi almış bulunmaktayız . Esas  olarak firmamız 1958 yılından 1990 yılına kadar açık kasa kamyonlarla hizmet vermekte idi. Yıllar sonra yurtdışından gelen ithal muz dağıtım ve  nakliyesi yapılmaya başlandı.  Frigo nakliye çalışmaları nakliyat sektörü içerisinde ayrı ve özel bir sistem gerektirdiği için kamyon ve kamyonetlerimizin kasaları açık sal kasa olması gıda taşımacılığına uygun değildi. Gıda hizmeti içerisinde özel niteliğinden kaynaklı ürünlerin özelliklerine uygun klima ve fiber kasalar araçlarımıza taktırılmıştır. MEDİKAL MALZEME TAŞIMACILIĞI yanında firmamız SOĞUK İLAÇ TAŞIMACILIĞI , SOĞUK ÜRÜN TAŞIMACILIĞI , SOĞUK GIDA TAŞIMACILIĞI , FRİGORİFİK TAŞIMA, DONMUŞ BALIK TAŞIMACILIĞI  yapmaktayız. Genel olarak nakliye hizmetleri yanı sıra şoförlü ve  şoförsüz FRİGOLU ARAÇ KİRALAMA , FRİGOLU KAMYON KİRALAMA , FRİGOLU KAMYONET KİRALAMA  , SOĞUTUCULU ARAÇ KİRALAMA, KİRALIK FRİGO DOBLO gibi KİRALIK LİFTLİ KAMYON , KİRALIK LİFTLİ KAMYONET , KİRALIK FRİGOFİRİK KAMYON , KİRALIK SOĞUTUCULU KAMYON hizmetlerimizde bulunmaktadır.

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

ilaç kargo

İlaç Kargo