İLAÇ KARGO TAŞIMACILIĞI | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

İLAÇ KARGO TAŞIMACILIĞI


DONUK HAVA NAKLİYESİ

İLAÇ KARGO TAŞIMACILIĞI

İlaç kargo Taşımacılığı; kendine ait özel ısı değerleri korunarak üretim alanından depolara veya tüketim noktalarına taşınmasına ilaç kargo taşımacılığı denir.

İstanbul başta  olmak üzere ülkemiz geneline frigolu  ısı özelliği olan her boy araçlarımızla +25 derece ile -24 derece ısıtma ve soğutma sistemli özel donanımlı araçlar ile frigo ilaç kargo taşımacılığı alanında hizmet vermekteyiz. İlaç kargo taşımacılığında genellikle ısı özelliği ortam sıcaklığı +15 ile +25 derece  aralığında taşınması gerekmektedir. Bazı ilaçların özel durumları gereği +4 ile + 8 derecede taşınması gerekmektedir. Bu durum karşısında  da  ısı özelli ayarlanabilir frigorifik araçlarda  bulunan soğutma  veya tam tersi ısıtma özelliği sayesinde ilaçların bozulma  durumuna önlem almak üzere frigo ilaç kargo taşımacılığı ortaya çıkmıştır. Öyle ki aşırı derecede soğuk mevsimlerde veya  hava  şartlarının çok sert olduğu durumlarda araçlarımızda bulunan ısıtma  özelliği ile ilaçların bozulmasına önlem alarak frigo ilaç kargo taşımacılığı yapılmaktadır.  İlaç kargo taşımacılığı yaparken olası zayi durumlarına karşı gerekli önlemlerin yanında firmamız tarafından taşıma sigortası ile de sigortalı bir şekilde ürünler gerekli güvence altına alınmıştır. Daysal Frigo ilaç kargo taşımacılığı tüm bu özel şartların yanı sıra uygun ücret ve   güvenli bir taşıma ile Türkiye de sayılı firmalar arasında önemli bir yere sahip olmuştur.

Daysal frigo soğuk zincir taşımacılığı ile liftli ve frigolu nakliye, soğuk hava taşımacılığı, donuk ürün nakliyesi,soğuk gıda taşımacılığı,liftli taşıma, soğuk taşıma, donuk taşıma,ilaç taşıma,soğuk ilaç taşıma, çiçek taşımacılığı,süt ürünleri taşımacılığı, et ve et  ürünleri taşımacılığı,dondurma taşımacılığı, her derecede ürünlerin bir noktadan başka bir noktaya nakliye hizmetlerinde fiber kasa ve ısıtmalı , soğutmalı frigorifik nakliye araçları ile İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde  parsiyel  ve komple taşımacılık için geniş bir  hizmet ağına  sahip firmamızda  her  boy frigo araç vardır. Ürünlerin iki farklı derecede taşınması durumunda da gerekli önlem alınmış durumdadır. Yani sisin taşınmasını istediğiniz +15 dereceli ürününüz var ve bunun yanında da +4 dereceli bir başka ürün varsa bu iki farklı ürün için araçlarımız kasası iki farklı ısıtma soğutma özelliği de devreye sokularak hizmet vermekteyiz .

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

SOĞUK ZİNCİR KARGO

SOĞUK ZİNCİR KARGO