FRİGO TAŞIMA 05426047184 - 02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

FRİGO TAŞIMA


İstanbul Şehir içi soğuk zincir taşımacılığı

FRİGO TAŞIMA

FRİGO TAŞIMA ; Frigofirik nakliye olarak  İlaç , sebze ve  meyve , et ürünleri , süt ürünleri , bitki ve diğer kimyasal ürünlerin Taşıma esnasında ısı özelliğinin korunarak sevk edilmesine SOĞUK TAŞIMA denir  .

Daysal Frigo Soğuk gıda taşımacılığı ; ayarlanabilir soğutucu klima cihazlı araçlarımız fiber kasa özelliği ile frigorifik taşımacılık yapmaktadır .Serin , soğuk ve donuk ürünleriniz , +18 dereceli , + 4 dereceli , -4 dereceli , -18 ve -24 dereceli olan gıda , ilaç , çiçek , balık , çikolata , tatlı ve pasta gibi sıcaklığı ve soğukluğu korunması gereken ürünlerin taşınması işinizi hızlı ve güvenle taşımaktayız .
İstanbul Küçükçekmece merkezli firmamız özellikle İstanbul şehiriçi ve Marmara bölgesi başta olmak yurtiçi nakliye , lojistik , taşımacılık ile karşınızdayız .DAYSAL FRİGO SOĞUK GIDA TAŞIMACILIĞI , SOĞUK TAŞIMA, SOĞUK TAŞIMACILIK , FRİGO TAŞIMA , FRİGO NAKLİYE,FRİGO TAŞIMA  YAPAN FİRMALAR, SOĞUK TAŞIMACILIK YAPAN FİRMALAR , DONUK TAŞIMACILIK , DONUK TAŞIMACILIK , FRİGOFİRİK TAŞIMA , FRİGORİFİK TAŞIMA,  FRİGOFİRİK NAKLİYE ,  SOĞUK ARAÇ KİRALAMA ,FRİGO ARAÇ KİRALAMA, FRİGO KAMYON KİRALAMA, FRİGO KAMYONET KİRALAMA, DONMUŞ GIDA TAŞIMACILIĞI , KİRALIK FRİGO KAMYON , KİRALIK FRİGO KAMYONET , SOĞUTUCULU DOBLO ARAÇ KİRALAMA, SOĞUK İLAÇ TAŞIMA , SOĞUK  HAVA  TAŞIMA , SOĞUK HAVA TAŞIMACILIĞI , LİFTLİ ARAÇ KİRALAMA, LİFTLİ KAMYON KİRALAMA , LİFTLİ KAMYONET KİRALAMA , TATLI TAŞIMA , PASTA TAŞIMA , SOĞUK PASTA TAŞIMA, SOĞUK PASTA TAŞIMACILIĞI  , DAYSAL FRİGO , UCUZ FRİGO TAŞIMA , UCUZ FRİGOLU TAŞIMAFRİGOLU NAKLİYE  gibi alanlarda faaliyet göstermedir. Özellikle her bir ürün ısı dereceleri farklılık göstermesi münasebetiyle FRİGO ARAÇLARDA iki veya üç bölümden oluşan aça içi bölme sistemi de  araçlara yapılmıştır. Araç kasa içerisinde bulunan ara bölme ve ek klima ilave  edilerek bir araç içerisinde aynı anda +18 dereceli , +4 dereceli ve -18 dereceli olmak üzere en  fazla üç kategoride ürünlerin mevcut ısı dereceleri korunarak FRİGO TAŞIMA işi yapılabilmektedir.

Sonuç itibariyle Soğuk zincir taşımacılığı yukarıda da belirtilen özellikleri de dikkate alarak aşırı hassasiyeti olan bir iştir. Eğer ürünlerin ısı özelliği korunmadan yapılması durumunda ürünler özelliğini kaybederler. Ürünlerin bozulması da  hem sağlık açısından hem de  teknik açıdan gıda taşımacılığı yönetmeliğine uygun değildir. Bu sebeple bizim yaptığımız iş taşımacılık ötesi bir nakliyecilik olarak nitelendirilebilir.

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

FRİGO TAŞIMA

FRİGO TAŞIMA