FRİGO KAMYON KİRALAMA 05426047184-02126240100 | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

Frigo Kamyon Kiralama 05426047184-02126240100


İstanbul da Çikolata Taşımacılığı

FRİGO KAMYON KİRALAMA

Frigo Kamyon Kiralama; frigo özelliği olan genelde 4 ton ile 15 ton azami yük taşımacılığı ile birlikte FRİGO ÖZELLİĞİ olan kamyonların kiralamasına denir.

Genel olarak günümüz dünyasında teknoloji ile birlikte yeni yeni iş alanları doğmaya başlamıştır. Bu başlangıç ne son  ne  de ilk olacaktır. Teknolojik bir kaç aparatın araçlara eklenmesi ile FRİGO KAMYON KİRALAMA  iş alanı doğmuştur. Bu iş alanı diğer taşıma ve  nakliye iş ve işlemlerinden bazı alanlarda  farklılıklar göstermektedir. Özellikle araçların kasalarının fiver olması gerekmektedir. Diğer yandan FRİGO olmalıdır. Frigo demek kelime  manası itibariyle dondurulmuş krema olarak adlandırılır. Lakin donuk kelimesinden yola çıkarak değişikliğe uğramış ve Türkiye de SOĞUK ZİNCİR TAŞIMA alanı olarak ortaya çıkmıştır. daysal frigo gıda  taşımacılığında fiber kasalarla her derece serin , soğuk ve donuk ve  soğuk havalarda ürünleriniz istenilen ısı derecelerine  göre  özenle taşınmaktadır. sebze  ve  meyve  taşımacılığı , süt ve  süt ürünleri taşımacılığı , tatlı ve pasta taşımacılığı , çikolata taşımacılığı , donuk et ve balık taşımacılığı , soğuk hava taşıma , soğuk hava taşımacılığı ,soğuk  çiçek ve soğuk ilaç taşımacılığı , kiralık frigo kamyon, kiralık frigo kamyonet, kiralık doblo , kiralık soğutuculu kamyon , kiralık soğutuculu kamyonet , frigo araç kiralama, soğutuculu araç kiralama , soğutuculu doblo kiralama , soğutuculu kamyonet kiralama , soğutuculu kamyon kiralama ,  et ve  süt ürünleri taşımacılığı , soğuk gıda  taşımacılığı , donuk gıda taşımacılığı , liftli araç kiralama , liftli kamyon kiralama , liftli frigolu taşıma , liftli nakliye , liftli frigolu nakliye , soğutuculu nakliye ,  donuk nakliye , donmuş gıda nakliyesi , soğuk zincir taşıma ,soğuk zincir nakliyesi , asansörlü nakliye , asansörlü taşıma , asansörlü taşımacılık , frigorifik taşıma ,frigorifik nakliye ,frigorifik araç kiralama , frigolu nakliye , frigolu taşımacılık , frigofirik kamyon kiralama işlerini yeni bir iş alanı olarak seçen bir çok  insan vardır. Vip ilaç dağıtım .

SOĞUK ZİNCİR DAĞITIM nakliye ağı için taşımacılığın özellikle de soğuk zincirin yani taşınacak ürünlerin ısı dereceleri ne ise onu koruyarak yapılan nakliye hizmetleridir. Bu ısı derecesi kaç ise yani bir ürün -18 derece ise yine o dereceyi koruyabilecek zincirin bir halkası halinde ürünlerin başka bir noktaya taşınmasında ortam hazırlanmıştır.

Soğutuculu araç kiralama süreleri ile ilgili bilgi almak için 0(542) 604 71 84

Uygun fiyatlarımız, uzman kadromuz ve hızlı çözüm ortağınız DAYSAL FRİGO. FRİGOLU NAKLİYE bir  tık ötenizde.

Frigo Kamyon Kiralama

Frigo Kamyon Kiralama