ANTALYA DA NAKLİYECİ – KAMYONCU – ŞOFÖR ORGANİZE HIRSIZLIĞI | Daysal Frigo Online fiyat teklifi için tıklayınız!

ANTALYA DA NAKLİYECİ – KAMYONCU – ŞOFÖR ORGANİZE HIRSIZLIĞI


ANTALYA DA HIRSIZLIK ŞEBEKESİ

ANTALYA DA NAKLİYECİ – KAMYONCU – ŞOFÖR ORGANİZE HIRSIZLIĞI

Ercan BOZKURT – Mekki BALOĞLU – Mustafa ERÖZDEMİR ;

Antalya merkezde nakliyeci ve kamyoncu adı altında 3 arkadaşın işbirliği ile organize bir hırsızlık yaşanmıştır .

 

Antalya merkezde nakliyeci ofisim var diye Whatsapp nakliyecileri arasında piyasa oluşturmuş olan Mekki BALOĞLU organizatörlüğünde bir büyük nakliyeci hırsızlığı yaşanmıştır .

Mekki BALOĞLU isimli şahıs  daha önce de 2-3 defa whatsapp nakliyeci iş paylaşımları araçlığı ile 16 Nisan 2019 tarihinde Ercan BOZKURT ( Ceren BOZKURT – KIZI adına kayıtlı 15 EY 272 plaka ile ) Çorlu dan alınan 1 kamyon yemek sanayi tipi yağ yükünü alıp Muğla Köyceğiz e taşımacılığı yapmak üzere yola çıkmıştır . Çorlu dan Muğla Köyceğiz e kara yolu ile İzmir üzerinden gitmesi gerekirken İstanbul – Adapazarı – Kütahya ve Burdur üzerinden Muğla Köyceğiz e gitmeye çalışıyor . İlgili firmaya da haber vermeden yolu uzatıyor Neden ? Çünkü işbirliği yapılan güzergah olduğu için . Bu detay bir tarafa . Ürünleri Mekki BALOĞLU aracılığı ile Çorlu dan alan Ercan BOZKURT  Burdur un çıkışında yaklaşık 5 km ileride kör bir noktaya arabasını çektiğini düşünerek aracının arızalandığını , yolda kaldığını , yola devam edemeyeceğini ve bu ürünleri başka arabaya aktarması gerektiğini aracı firmaya bildirmiş. Lakin firma ürünlerin acil olmadığını , gecikme ile bir sorun yaşanmayacağı söylenmiş olmasına rağmen Ercan BOZKURT ısrarla ürünleri aktarması gerektiği vurgulanmış . Aracı olan Mekki BALOĞLU ile telefonda bağlantı kurulmuş ve aynı şekilde durum ifade edilmiştir . Mekki BALOĞLU da aynı şekilde ürünleri aktarılması gerektiği ifade edilmiştir . Uzaktan teşhisi ve tespiti zor olan bu durum karşısında sorumluluk size ait ek bir ödeme çıkmaması şartıyla aktarma yapılacağı ilgili firma tarafından ifade edilmiştir .

 

Mekki BALOĞLU aracılığı ile Antalya Merkezden bir kamyon yönlendirilmiş . Verilen plaka şoförü ve plaka sahte olup 33 LF 902 Fatih ERÇELİK olarak firmaya bildirilmiş . Oysa ki 3. Kişi Antalya dan şoförün yanında muavin ve diğer hırsız olan Mustafa ERÖZDEMİR olduğu telefon ve jandarma araştırmalarından ortaya çıkmıştır . Olay günü telefon kayıtları ile sabit olan Mekki BALOĞLU inkar etmiş benim alakam yok diye ama olay anında mavi Hyundai marka bir araç ile orada olduğu resmi kayıtlarda ortaya çıkmıştır .  Mustafa ERÖZDEMİR ise sabıkalı olup Antalya dan kamyon ile gelen hem Ercan BOZKURT  hem Mekki BALOĞLU nun facebook gibi sosyal medyadan arkadaş oldukları ortaya çıkmıştır .

İlgili firmanın avukatı ve yetkilisinin mücadelesi sonucu telefon kayıtları başta olmak üzere otoyol geçiş sistemi ve kamera kayıtları ile jandarma tarafından Antalya da ürünlerin yeri tespit edilmiş . İl değişikliği ve bürokratik yazışmaların gecikmesi sonucu ürünleri ikinci bir plan ile yakalanan yerden başka yere kaldırdıkları ortaya çıkmıştır .

 

Bu yukarıda belirtilen 3 şahıs arkadaş olup en çıban başı baş hırsızlık zanlısı ve planlayıcısı , daha önce de nakliye edilen ürünleri bu yöntemler ile bir çok olayın organizatörü Mekki BALOĞLU dur.  Ercan BOZKURT ise kızın üzerine aldığı eski model bir kamyon ile borç batağında olan kendi ifadesiyle çaresizlikten şeytana uydum diyen zavallı hırsız zanlısı bir kişi. Mustafa ERÖZDEMİR ise bir çok sabıkalı ve araması yakalama karası olan birisidir . Daha önce Ercan BOZKURT un şoförü olarak çalışan Mustafa ERÖZDEMİR  ün telefon kayıtları ile olay günü olay yerinde olması tesadüf olabilir mi ? ve halen yakalaması olan Mustafa ERÖZDEMİR  erkek kardeşinin ehliyetini , kimliğini kullanarak şoförlük yaptığı duyumu alınmıştır .

Ercan BOZKURT ise halen Antalya da ablasının üzerine aldığı tır ile tırcılık yaptığı , Mekki BALOĞLU ise sırtlan misali Antalya da pusuya yatmış , kendisini unutturmaya çalışan ve yine puslu bir havayı kollayan sabıkalı bir nakliyeci hırsızı . Aman dikkat . Bu 3 kişiden uzak durun . Bu olay ile ilgili yargılamaları devam ediyor . 2022 .

HIRSIZ

MEKKİ BALOĞLU

Antalya da hırsız kamyoncu Ercan BOZKURT

HIRSIZ KAMYONCU . Ercan BORKURT Antalya da